06.07.2017

У Верхньорогачицькій загальноосвітній школі №1 планують збудувати новий спортивний майданчик

За інформацією відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі районної державної адміністрації на території Верхньорогачицького району буде реалізовуватися Проект «Будівництво спортивних майданчиків та малих форм архітектури для Верхньорогачицької ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів за адресою Херсонська обл. смт Верхній Рогачик вул. Леніна (Центральна), 53».

Метою даного Проекту є будівництво малих форм архітектури, та спортивних майданчиків (для гри у міні-футбол та волейбол) відповідно до санітарних вимог, створення належних умов для організації дозвілля дітей та молоді, занять фізичною культурою та спортом, для впровадження здорового способу життя, профілактики захворюваності.

На даний час проект відібраний регіональною комісією державного фонду регіонального розвитку.

Як зазначає перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Биков: «Розвиток інфраструктури для зайняття фізичною культурою є одним з пріоритетних у 2017 році напрямків роботи органів влади району. Адже, діти, які навчаються у школі, молодь та мешканці району матимуть гарну можливість займатися спортом та вести здоровий спосіб життя, брати участь у районних змаганнях з міні-футболу та волейболу використовуючи сучасний спортивний майданчик, а не застаріле спортивне обладнання, яке ми бачимо сьогодні».

 

 

 

20.06.2017

УВАГА!

Обласною державною адміністрацією у рамках співпраці з Програмою малих грантів Програми розвимтку ООН та Глобального екологічного фонду запроваджено Конкурс екопроектів для громад Херсонщини.

Конкурс має наступні тематичні напрямки: управління відходами, застосування низьковуглецевих технологій, альтернативних джерел енергії, агоекології в поєднанні з сільським зеленим туризмом, запобігання втратам біорізноманіття у співпраці з національними природними парками, закладами освіти та молоддю. Подача заявок на Конкурс триватиме до 01 вересня 2017 року. Переможці конкурсу отримають кошти на реалізацію своїх екопроектів.Оголошення переможців конкурсу відбудеться під час Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти»(29 вересня 2017 року у м.Нова Каховка). Крім того для підготовки якісних проектів планується проведення 1-денного тренінгу з проектного менеджменту, підготовки заявок громад Херсонщини, який відбудеться 13 липня 2017 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади , органів м ісцевого самоврядування. Участь у тренінгу є безкоштовною за умови попередньої реєстрації до 25 червня 2017 року.

16.02.2017

Шановні, мешканці району!

Верхньорогачицька районна державна адміністрація повідомляє, що Херсонська обласна державна адміністрація та обласна рада починають розробку проекту плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Херсонської області на період до 2020 року.

У зв'язку з цим просимо вас до 27 лютого 2017 року надати до відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації власні ідеї щодо проектів до плану заходів з реалізації Стратегії розвитку області на період до 2020 року.

Запрошуємо всіх осіб, зацікавлених у розвитку свого регіону, органи місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею(ї) проекту(ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії розвитку Херсонської області на період до 2020 року. 

Додані фото цього оголошення є з визначеними критеріями щодо форми подачі ідей проектів, заповніть їх та надішліть на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Змістовно наповнені ідеї проектів увійдуть до проекту плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Херсонської області на період до 2020 року.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua