Засідання навчально-методичної ради районного методичного кабінету

12 березня 2019 на базі Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів проведено чергове засідання навчально-методичної ради. На заході були присутні члени ради та вчителі української мови та літератури закладів загальної середньої освіти району. Порядок денний передбачав розгляд ряду актуальних освітянських питань, зокрема про стан викладання та рівень навчальних досягнень школярів на уроках географії у Первомаївській та Ушкальській ЗОШ І – ІІІ ступенів, рівень контролю адміністрації Михайлівської та Верхньорогачицької опорної ЗОШ І – ІІІ ступенів за станом викладання основ здоров'я та узагальнення передового педагогічного досвіду вчителів Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів. Презентували напрацьований власний досвід щодо організації освітнього процесу:

 - учитель зарубіжної літератури, Літовкіна О.П., з теми «Сучасні інструментарії та підходи у викладанні зарубіжної літератури як шлях створення можливостей для реалізації ключових компетентностей здобувачів освіти»;

- учитель математики, Давиденко Т.М., з теми «Моніторинг рівня навчальних досягнень учнів як засіб формування компетентностей самоосвіти та саморозвитку»;

- учитель української мови та літератури, Баклажова С.А., з теми «Використання сервісів Google у формуванні культурологічної компетентності на уроках мови та літератури».

У представлених матеріалах учителі показали сучасні методи у викладанні навчальних дисциплін, що дозволяє створити умови для реалізації ключових компетентностей здобувачів освіти, розвитку й самореалізації кожної особистості. Узагальнений досвід учителів – це реальна можливість виконати вимоги сьогодення щодо оновленого змісту та форм навчання здобувачів освіти, суть яких у формуванні ключевих компетентностей та наскрізних ліній. Надано методичні рекомендації щодо використання широкого арсеналу форм, методів і прийомів навчання з метою підвищення мотивації учнів.

Члени навчально-методичної ради відзначили належний науково-методичний рівень підготовлених робіт, звернули увагу на актуальність, новизну і дослідницький характер творчих доробків, а також на практичне застосування у педагогічній практиці.

Рішенням навчально-методичної ради було схвалено матеріали перспективного педагогічного досвіду педагогів Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Баклажової С.А., Літовкіної О.П., Давиденко Т.М. та рекомендовано поширити посібники серед закладів загальної середньої освіти для практичного використання вчителями району.

Завідувач РМК

Галина Ситник

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua