Сучасно! Творчо! Пізнавально!

Верхньорогачицька опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гостинно зустріла учасників районного семінару-практикуму вчителів філологічного циклу , який відбувся 12 березня 2019 року.

Під умілою управлінською опікою директора школи Коротун Валентини Олександрівни забезпечено якісну підготовку та проведення всіх етапів семінару-практикуму з теми «Формування національної гордості, патріотизму при викладанні української мови  та літератури».

Практичний блок семінару розпочали з показових уроків висококваліфікованих педагогів, закоханих у свою справу: урок-подорож української мови в 7-А класі «Самостійні частини мови» (вчитель Дорошенко Л.О.); урок з української літератури в 10 класі «В. Стефаник. Новела «Камінний хрест». Психологічне розкриття теми еміграції. Історична основа твору» (вчитель Баклажова С.А.).

Як показали відкриті уроки, досвід опорної школи заслуговує на увагу. Адже, вчителі працюють відповідно до вимог сьогодення, забезпечуючи комфортне навчання учнів, застосовують освітні технології, що допомагають формувати в учнів національно-патріотичну свідомість, життєву позицію, активну за формою та моральну за змістом.

Змістовними та пізнавальними були виступи Баклажової С.А. з теми «Використання сервісів Google у формуванні культурологічної  компетентності на уроках мови та літератури» (з досвіду роботи) та голови районного методичного об'єднання вчителів філологічногного циклу вчителя української мови і літератури Чистопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Польської Н.А. – «Технологія успішного складання ЗНО з української мови і літератури».

 

Методист РМК

Світлана Самойлова

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua