Марина Порошенко привітала сонячних дітей Херсонщини з 5-річним ювілеєм

19 березня, у рамках робочої поїздки на Херсонщину, перша леді України Марина Порошенко разом з міністром культури України Євгеном Нищуком, головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим і народним депутатом України Олександром Співаковським завітала до Херсонського обласного театру ляльок на святкування 5-річного ювілею ГО «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини»

Вона створена за ініціативи батьків, які виховують дітей з синдромом Дауна. Її основна місія - створення сприятливих умов для повноцінного життя людей з синдромом Дауна та їх сімей через здійснення просвітницької та адвокаційної роботи. Організація має величезний досвід у реалізації таких проектів, як благодійний турнір з футзалу, фотовиставки, всеукраїнський квест-фестиваль, велопробіг, благодійні акції та інше.

Крім того, «Сонячні діти Херсонщини» беруть участь у міжнародних, українських фестивалях та здобувають перемоги у різноманітних номінаціях.

У 2018 році між вищезгаданою громадською організацією та Благодійним фондом Петра Порошенка було підписано меморандум про співпрацю.

У рамках святкової програми відбувся концерт та фотовиставка робіт дітей з особливими потребами.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua