«Розвиток інклюзивної освіти для дітей з особливими потребами – це частина мого життя» – Марина Порошенко

Підсумовуючи сьогоднішній візит до Херсонщини, дружина Президента України поспілкувалася із представниками ЗМІ.

Під час прес-брифінгу Марина Порошенко повідомила, що метою поїздки в Херсонську область стало бажання побачити результати інклюзивної реформи в дії та отримати інформацію для її подальшого розвитку.

«Після того, як 22-го листопада 2017 року, було підписано Меморандум про співпрацюю із фондом Порошенка, почала втілюватись інклюзивна реформа в Херсонській області. На сьогоднішній день кількість шкіл в області зросла до 101. Навчається в них 444 дитини з особливими освітніми потребами,  які не змогли потрапити до звичайної школи і отримувати знання зі своїми однолітками. Це дійсно вражаючий результат», – резюмувала Перша леді України.

Також Марина Порошенко підкреслила, що дев’ять інклюзивно-ресурсних центрів на Херсонщині працюють дуже плідно та насичено, але для досягнення ще кращих результатів, в області необхідно близько 20-ти таких центрів.

«У цих закладах діти можуть розкривати свій потенціал, навчатися, освоювати професії, які можуть знадобитися в майбутньому,  щоб стати повноцінними членами українського суспільства. Отже, нам є до чого рухатись та втілювати в життя принципи доступності і рівності можливостей для дітей з особливими потребами», – зазначила Марина Порошенко.

Крім того, Перша леді повідомила, що для визначення сильних та слабких сторін у розвитку дитини, а також належної організації навчального процесу, проводяться  спеціальні тренінги для працівників інклюзивно-ресурсних центрів по використанню методик комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua