Обмін досвідом – запорука успіху верхньорогачицьких педагогів

19 березня 2019 року на базі Ушкальської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися семінари учителів біології, математики, художньо-естетичного циклу закладів загальної середньої освіти Верхньорогачицького району.

На освітянській ниві вже стало доброю традицією обмінюватися  досвідом роботи творчо працюючих вчителів. Учителі біології працювали над темою «Творчий підхід учителя до реалізації змісту оновленої програми з біології». Учитель біології Муха В.І. провела урок у 8 класі «Сенсорна система смаку і нюху». Діти продемонстрували вміння роботи в групах, уміло виконували  дослідження, робили висновки, будували логічні ланцюжки, що сприяло розвитку  творчого мислення та доброзичливій атмосфері. Школярі опанували та поглибили свої знання  щодо  значення сенсорної системи для людини. На засіданні методоб’єднання вчителі ділилися досвідом використання нових технологій до реалізації змісту оновленої програми з біології.

Учасники семінару переглянули урок математики в 5 класі з теми «Ділення десяткових дробів» (учитель Політанський В.М., кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії»). З досвіду роботи вчителями методичного об’єднання математики було обговорено питання «Використання електронних засобів навчання як засіб формування компетентностей учнів».

Учитель образотворчого мистецтва, Пічуріна Г.Ю. (кваліфікаційна категорія «спеціаліст»), презентувала урок образотворчого мистецтва в 6 класі з теми «Квітковий натюрморт. Композиція квіти». Під час роботи методичного об’єднання відбулося обговорення особливостей викладання художньо-естетичних дисциплін в 10 класі в 2018-2019 навчальному році відповідно до нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.

З усіх заслуханих питань роботи семінару було прийнято відповідні рішення та розроблено методичні рекомендації.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua