Учасники наради розглянули розподіл коштів на нову українську школу

Сьогодні, 09 квітня, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв провів нараду з головами районних державних адміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення.

Під час заходу було  підбито підсумки виконання місцевих бюджетів області за І квартал 2019 року та розглянуто основні завдання щодо їх виконання в поточному році.

Так, директор Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Євген Криницький повідомив, що на наступний  сесії обласної ради буде розподілено субвенції, що надійшли до обласного бюджету.

«Освітня субвенція для нової української школи передбачає розподіл коштів на закупівлю сучасних шкільних меблів для початкових класів, а це 40% від запланованих коштів. На дидактичні матеріали передбачено 25% та 35%  буде спрямовано на закупівлю музичних інструментів та комп’ютерного обладнання», - розповів Євген Криницький.

Під час наради зазначалося, що 08 лютого поточного року до місцевих бюджетів передано видатки на засоби навчання, передбачених розпорядженням КМУ від 18 грудня 2018 р. № 1012-р. Зазначені кошти розподілено між 18 районами, ОТГ для закладів загальної середньої освіти по 308428 грн.

 Відповідно до рішення засідання виконкому Херсонської обласної федерації футболу, з метою активізації розвитку аматорського футболу, протягом 2019 року планується проведення чемпіонату області серед аматорських команд І ліги.

Перший етап вказаного чемпіонату – змагання між аматорськими командами районів, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, проводитиметься за територіальним принципом.

На другому, фінальному етапі чемпіонату, за звання чемпіона області будуть змагатися команди – переможці першого етапу.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua