Відбулися загальні збори громадян Бережанської сільської ради Верхньорогачицького району

У п’ятницю, 12 квітня 2019 року, відбулися загальні збори громадян Бережанської сільської ради Верхньорогачицького району. У зібранні взяли участь голова райдержадміністрації Наталія Тарасова, начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі районної державної адміністрації Наталія Логвінова, голова Бережанської сільської ради Віта Сметана та жителі населених пунктів сільської ради.

Відповідно до порядку денного на початку загальних зборів голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Наталія Тарасова звітувала перед громадою про проведену роботу упродовж 2018 року, зробила акценти на бюджеті, його надходженнях та видатках, інформувала присутніх про роботу та утримання об’єктів соціальної сфери, а також ознайомила присутніх з перспективами розвитку Верхньорогачицького району на найближчі роки.

У ході спілкування з громадянами, голова райдержадміністрації відповіла на запитання мешканців сіл щодо шляхів вирішення соціальних питань, перспективи територіального об’єднання громадян, ремонту доріг тощо. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяла під особистий контроль.

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua