Корисні посилання:

ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ (головна)

ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ (відео)

04/11/2020

ЦВК опублікувала дані місцевих виборів в Україні

Місцеві вибори в Україні відбулися 25 жовтня і Центральна виборча комісія оприлюднила їх результати.

За результатами виборів головою Верхньорогачицької селищної ради Каховського району обрано самовисуванку Коротун Світлану Іванівну.

Раду сформують 22 депутати:

- ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – 10 депутатів (Кондратенко Віталій Володимирович, Романовський Едуард Георгійович, Бугайов Юрій Сергійович, Волков Михайло Павлович, Малишева Ірина Юріївна, Земба Сергій Йосипович, Романій Михайло Дмитрович, Заткальницький Юрій Григорович, Слабенко Павло Юрійович, Чигінцева Наталя Вікторівна);

- самовисування – 6 депутатів (Мельник Любов Леонідівна, Соглаєв Олександр Георгієвич, Широкий Олександр Олексійович, Головій Людмила Володимирівна, Гречаник Тетяна Петрівна, Тіховський Іван Віталійович);

- Політична партія «НАШ КРАЙ» – 4 депутати (Заїка Олександр Олександрович, Лащенко Світлана Іванівна, Давидов Артур Вікторович, Слоневська Лариса Іванівна);

- ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» – 2 депутати (Шершень Олександр Павлович, Симчук Любов Іванівна).

Явка верхньорогачан на місцеві вибори 2020 склала 46%. Обійшлося без порушень виборчого законодавства.

09/10/2020

До виборів подбайте про своєчасне отримання паспорта

Шановні Херсонці! 25 жовтня 2020 року відбудуться чергові місцеві вибори. На них обиратимуть депутатів сільських, селищних і міських рад та їх голів.

Міграційна служба Херсонщини всебічно сприяє своєчасній видачі оформлених документів. Адже для нас важливо, щоб Ви змогли реалізувати своє право голосу.

Отож закликаємо Вас не зволікати, а забрати виготовлені документи і за потреби поспішати оформити сучасний паспорт у вигляді ID-картки.

Звертаємо увагу! Під час карантинних заходів оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки або ж вклеїти фото до паспортної книжечки можна у будь-якому підрозділі Міграційної служби області НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації.

Термін оформлення паспорт громадянина України у формі ID-картки у звичайному режимі складає 20 робочих днів (вартість 345 грн.), у терміновому – 10 робочих днів (вартість 471 грн.).

Також, якщо Ви через карантинні обмеження своєчасноне здійснили вклеювання фото по досягненню 25- та 45-річного віку у паспорт громадянина України у формі книжечки - не хвилюйтесь, а зверніться до найближчого підрозділу Міграційної служби області.Ця послуга надається безкоштовно та протягом 5-ти робочих днів.

З переліком адрес територіальних підрозділів Міграційної служби Херсонщини можна ознайомитися на сайті Державної Міграційної служби України за посиланням:https://dmsu.gov.ua/kherson/pidrozdily.html.

УДМС в Херсонській області

08/10/2020

Вибори до Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області: 79 кандидатів у депутати

У семи багатомандатних виборчих округах обиратимуть 22 депутатів до Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області.

З повним списком кандидатів у депутати можна ознайомитися нижче:

1 ОКРУГ

- Білай Ірина Іванівна, безпартійна, самовисування;

- Богатиренко Валентина Григорівна, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

- Вертегел Олександр Олексійович, безпартійний, самовисування;

- Докторов Віктор Давідович, безпартійний, самовисування;

- Заїка Олександр Олександрович, безпартійний, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Кондратенко Віталій Володимирович, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

- Лащенко Світлана Іванівна, безпартійна, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Матушевська Юлія Іванівна, безпартійна, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Мульська Валентина Олексіївна, безпартійний, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Оникієнко Тетяна Сергіївна, безпартійна, самовисування;

- Романовський Едуард Георгійович ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

- Сазонова Людмила Володимирівна, ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», Херсонська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

- Цікало Олександр Іванович, безпартійний, Херсонська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

- Чорненко Віктор Іванович, безпартійний, самовисування;

- Яворницький Віталій Миколайович, безпартійний, Херсонська обласна організація ПП «За майбутнє»;

- Яровчик Ольга Олександрівна, безпартійна, самовисування.

2 ОКРУГ

- Байша Микола Володимирович, безпартійний, Херсонська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

- Бугайов Юрій Сергійович, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

- Васильченко Тетяна Григорівна, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

- Ведмідьов Сергій Миколайович, безпартійний, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Волков Михайло Павлович, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

- Задорожній Олег Анатолійович, безпартійний, самовисування;

- Зарембовська Наталя Дмитрівна, безпартійна, самовисування;

- Застава Світлана Василівна, безпартійна, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Зінченко Олег Олександрович, безпартійний, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Малишева Ірина Юріївна, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

- Мельник Любов Леонідівна, безпартійна, самовисування;

- Нікітченко Наталя Ігорівна, безпартійна, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Парасочка Геннадій Миколайович, безпартійний, самовисування.

3 ОКРУГ

- Безродній Олександр Іванович, безпартійний, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Величко Микола Іванович, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

- Давидко Сергій Миколайович, безпартійний, самовисування;

- Давидов Артур Вікторович, безпартійний, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Дадікян Гор Мігранович, безпартійний, самовисування;

- Данієлян Едуард Набієвич, безпартійний, Херсонська обласна організація ПП «За майбутнє»;

- Земба Сергій Йосипович, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

- Ігнатенко Сергій Іванович, безпартійний, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Марченко Ольга Іванівна, безпартійна, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Неручок Валентин Іванович, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

- Новіков Андрій Миколайович, безпартійний, самовисування;

- Ремєзков Олександр Костянтинович, безпартійний, самовисування;

- Романій Михайло Дмитрович, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

- Савронь Олег Миколайович, безпартійний, самовисування;

- Соглаєв Олександр Георгієвич, ПП «Радикальна Партія Олега Ляшка», самовисування;

- Стукановський Євген Вячеславович, безпартійний, Херсонська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

- Щербак Анатолій Володимирович, безпартійний, самовисування;

- Яворницький Андрій Миколайович, ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», Херсонська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

4 ОКРУГ

- Забутній Максим Анатолійович, безпартійний, самовисування;

- Заткальницький Юрій Григорович, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

- Марценюк Світлана Вячеславівна, безпартійна, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Остапенко Олександр Петрович, безпартійний, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Подольський Анатолій Анатолійович, ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Херсонська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

- Хруленко Іван Іванович, безпартійний, самовисування;

- Широкий Олександр Олексійович, безпартійний, самовисування.

5 ОКРУГ

- Аліпов Павло Валерійович, безпартійний, самовисування;

- Борисенко Лариса Геннадіївна, безпартійна, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Головій Людмила Володимирівна, безпартійна, самовисування;

- Захолоділов Сергій Вікторович, безпартійний, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Зубач Світлана Євгеніївна, ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Херсонська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

- Калюжна Юлія Вікторівна, безпартійна, Херсонська обласна організація «Наш край»;

- Мельниченко Дмитро Павлович, безпартійний, самовисування;

- Савченко Юлія Володимирівна, безпартійна, самовисування;

- Слабенко Павло Юрійович, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

- Слоневська Лариса Іванівна, безпартійна, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Шершень Олександр Павлович, ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», Херсонська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

6 ОКРУГ

- Вітнова Анна Федорівна, безпартійна, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Гайдаш Любов Миколаївна, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

- Гречаник Тетяна Петрівна, безпартійна, самовисування;

- Дзюба Тетяна Миколаївна, ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Херсонська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

- Іванченко Наталя Михайлівна, безпартійна, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Симчук Любов Іванівна, ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», Херсонська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

- Солодовник Іван Олегович, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

7 ОКРУГ

- Журба Наталя Миколаївна, безпартійна, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Лаврова Людмила Володимирівна, безпартійна, самовисування;

- Мала Ганна Єгорівна, безпартійна, Херсонська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

- Павлишин Олег Юрійович, безпартійний, самовисування;

- Таран Олександр Миколайович, безпартійний, Херсонська обласна організація ПП «Наш край»;

- Тіховський Іван Віталійович, безпартійний, самовисування;

- Чигінцева Наталя Вікторівна, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

08/10/2020

Верхньорогачицька селищна ТВК утворила 7 багатомандатних виборчих округів

79 кандидатів у депутати Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області обиратимуть 25 жовтня 2020 року в 7 багатомандатних виборчих округах у Верхньорогачицькому районі:

- ОКРУГ 1 – (смт Верхній Рогачик – вул.Козацька, вул.Невського, вул.Нікольська, вул.Покровська, вул.40річчя Перемоги, с.Вишневе, с.Володимирівка, вул.Гоголя, вул.Мічуріна, вул.Степова, вул.Українська, вул.Аеродромна, вул.Берегова: 53–87; вул.Калинова, вул.Січова, вул.Таврійська, вул.Ярослава Мудрого: 205А, 207, 209А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227–380; пров.Партизанський, пров.Східний, с.Павлівка). Орієнтовна кількість виборців – 1593 особи. Кількість депутатських мандатів, що розподіляються в окрузі – 4.

- ОКРУГ 2 – (смт Верхній Рогачик – вул.Берегова: 1–52; вул.Владичанського, вул.Корбута: 104, 106, 110, 112, 114, 116–120, 124–126, 128–130А, 132, 134, 136, 140–221; вул.Успенська, вул.Центральна, вул.Ювілейна, вул.Ярослава Мудрого: 117–117А, 119–123, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 139, 141, 145, 149–205, 206, 208, 210, 212–212А, 214, 216, 218–218А, 220, 222, 224, 226; пл.Героїв: 1–80; пров.Базарний, пров.Західний, пров.Комунальний, пров.Крайній, пров.Лікарняний, пров.Поштовий, пров.Шкільний). Орієнтовна кількість виборців – 1453 особи. Кількість депутатських мандатів, що розподіляються в окрузі – 4.

- ОКРУГ 3 – (смт Верхній Рогачик – вул.Гагаріна, вул.Молодіжна, вул.Пушкіна, вул.Чкалова, вул.Чумацька, вул.Шевченко, вул.Широка, пл.Героїв: 82–114; пров.Садовий, вул.Корбута: 2–103, 105, 109, 111, 113, 115, 121, 127, 131, 133, 135, 137–139; вул.Першотравнева, вул.Урожайна, вул.Ярослава Мудрого: 1–116, 118, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 144, 146–148Б; вул.35річчя Перемоги, с.Зоря, с.Трудовик). Орієнтовна кількість виборців – 1598 осіб. Кількість депутатських мандатів, що розподіляються в окрузі – 4.

- ОКРУГ 4 – (с.Бережанка, с.Михайлівка, с.Новознам’янка, с.Георгіївка). Орієнтовна кількість виборців – 697 осіб. Кількість депутатських мандатів, що розподіляються в окрузі – 2.

- ОКРУГ 5 – (с.Первомаївка, с.Таврійське, с.Чистопілля, с.Кожум’яки, с.Олексіївка). Орієнтовна кількість виборців – 1579 осіб. Кількість депутатських мандатів, що розподіляються в окрузі – 4.

- ОКРУГ 6 – (с.Зелене, с.Самійлівка, с.Лисиче). Орієнтовна кількість виборців – 764 особи. Кількість депутатських мандатів, що розподіляються в окрузі – 2.

- ОКРУГ 7 – (с.Ушкалка, с.Нижній Рогачик, с.Бабине). Орієнтовна кількість виборців – 772 особи. Кількість депутатських мандатів, що розподіляються в окрузі – 2.

Отже, 25 жовтня 2020 року, на перших місцевих виборах свій вибір здійснять 8456 верхньорогачан, які із 79 кандидатів оберуть 22 депутата Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області.

08/10/2020

Місцеві вибори - 2020: на посаду Верхньорогачицького селищного голови зареєструвалися шість кандидатів

25 вересня 2020 року сплив термін висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови.

Тож, за інформацією Верхньорогачицької селищної територіальної виборчої комісії Каховського району Херсонської області на посаду Верхньорогачицького селищного голови зареєструвалося 6 (шість) кандидатів:

- Бабич Євген Федорович, безпартійний, самовисування;

- Кондратенко Віталій Володимирович, ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

- Коротун Світлана Іванівна, безпартійна, самовисування;

- Нестеренко Денис Вікторович, безпартійний, самовисування;

- Рудик Василь Анатолійович, безпартійний, Херсонська територіальна організація ПП «Слуга народу»;

- Тарасова Наталія Олександрівна, ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», Херсонська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

Нагадуємо: Постановою Верховної Ради України від 15 липня 2020 року №795-IХ «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» та постановою Центральної виборчої комісії від 08 серпня 2020 року №160 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів» призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на неділю 25 жовтня 2020 року.

14/09/2020

Затверджено протиепідемічні заходи під час проведення виборів

Уряд затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів.

Відповідним рішенням, прийнятим на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19.

Документ, зокрема, передбачає: проводитиметься опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань та температурний скринінг усім особам, які заходять до приміщень для голосування та приміщень виборчих комісій.

На вході до приміщення виборчої комісії, приміщення для голосування повинні знаходитися антисептики для рук. Також мають бути обладнанні місця для централізованого збору та утилізації засобів індивідуального захисту.

У приміщеннях буде нанесена розмітка, що вказує на дотримання дистанції не менше 1 метра. Потоки виборців, на вхід та на вихід, повинні бути розділені. Крім того, рекомендується у приміщенні одночасне перебування виборців з розрахунку не більше трьох осіб на один стіл для видачі бюлетенів.

Стільці, столи, меблі, які використовуються виборчої комісією повинні бути виготовлені з матеріалів, які можна продезінфікувати. Використання тканини на столах не дозволяється.

Члени виборчої комісії повинні дотримуватись фізичного дистанціювання. Тобто сидіти на відстані не менше 1 метра один від одного, або застосовувати фізичні бар’єри, наприклад, прозорі екрани.

Протирання дверних ручок, поручнів, сидіння тощо дезінфікуючими засобами потрібно проводити не рідше одного разу на 2 години, а вологе прибирання приміщення - не рідше одного разу на 4 години. Оброблювати окремі частини виборчих скриньок також можна, але потрібно не допустити потрапляння речовини та засобів дезінфекції  усередину виборчої скриньки.

Виборці повинні дотримуватись протиепідемічних заходів, обробити руки дезінфікуючими засобами перед входом до приміщення,  перебувати у респіраторі або захисній масці. При цьому члени виборчої комісії можуть звернутися до виборців з проханням тимчасово зняти маску для підтвердження особи.

Рекомендовано не брати дітей до виборчих дільниць. І користуватися особистою ручкою.

Виборці, які перебувають на самоізоляції, можуть здійснювати голосування за місцем перебування. Для цього потрібно не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем виборів подати заяву з доданою довідкою медустанови про стан здоров’я (перебування на самоізоляції). У день голосування таким виборцям необхідно самостійно, не передаючи в руки членам виборчої комісії, показати документ, який підтверджує особу та громадянство України. Члени комісії, які забезпечують голосування за місцем перебування мають бути в масках, рукавичках, захисному щитку. І після кожного відвідування проводити утилізацію засобів захисту.

Слід зазначити, що засоби захисту повинні мати усі члени виборчої комісії, офіційні спостерігачі, поліцейські, працівники органів, закладів, установ, на території яких розміщені приміщення для голосування та приміщення виборчих комісій.

У разі виявлення випадку COVID-19 в одного із членів виборчої комісії, всі інші члени виборчої комісії можуть продовжувати виконувати свої функції при відсутності симптомів респіраторних захворювань.

У разі наявності контакту з хворим без застосуванням засобів індивідуального захисту, такі члени виборчої комісії направляються на самоізоляцію в порядку, встановленому законодавством.

До роботи на спеціальних виборчих дільницях, утворених у стаціонарних закладах охорони здоров’я та в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, членам виборчої комісії, офіційним спостерігачам, поліцейським рекомендується не пізніше ніж за 72 години до дня виборів пройти тестування на наявність COVID-19 методом ПЛР.

Після завершення підрахунку голосів, передачі протоколів та бюлетенів для голосування у приміщенні виборчої комісії проводиться заключна дезінфекція.

Крім того, прийнятим документом доповнюється перелік осіб, яким дозволений в’їзд на територію України на час дії карантину: офіційними спостерігачами від іноземних держав та міжнародних організацій, які вестимуть спостереження за ходом виборчого процесу відповідних виборів.

14/09/2020

Паспорт - документ, який дає змогу реалізувати право голосу на виборах

До місцевих виборів залишилося менше двох місяців і громадянам варто потурбуватися про свій паспорт. Адже, тільки при досягненні18-річного віку та обов’язковій наявності паспорта – ви маєте можливість здійснити своє волевиявлення на виборах. При цьому паспорт громадянина України може бути як у формі паспорта книжечки, так і у формі ID-картки.

Звертаємо увагу, несвоєчасне вклеювання фото (25 та 45 років) призводить до того, що документ стає не дійсним та потребуєзаміні на новий у вигляді ID-картки.

Нагадуємо, що термін оформлення ID-картки у регламентному порядку становить 20 робочих днів, у терміновому – 10.

Звертайтеся – будемо раді допомогти!

 

12/08/2020

ЦВК ДОЗВОЛИЛА ГОЛОСУВАТИ НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

Завдяки процедурі, в найближчих місцевих виборах зможуть брати участь внутрішньо переміщені особи, наголосили в комісії

Центральна виборча комісія дозволила змінювати виборчу адресу безвідносно місця реєстрації проживання. Про це повідомили на сайті ЦВК.

Комісія затвердила Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси. Постанова набирає чинності з 1 липня 2020 року.

Повідомляється, що новий порядок спрямований на реалізацію виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших виборців, які змушені проживати не за місцем реєстрації.

"Можливість змінити виборчу адресу за місцем фактичного проживання безумовно збільшить кількість виборців, які можуть взяти участь у голосуванні", – йдеться в повідомленні.

Згідно з новим порядком, виборець може подати заяву про зміну виборчої адреси до органу ведення Державного реєстру виборців (ДРВ) в паперовій або електронній формі. Подати заяву можна в будь-який час, але не пізніше ніж на п'ятий день з дня початку виборчого процесу.

Крім цього, виборець може звернутися до органу ведення ДРВ з новою заявою не раніше ніж через 180 днів після дати внесення до ДРВ останньої зміни адреси виборця.

"Після прийняття цього порядку ми розширюємо можливості для реалізації виборчих прав громадян. Завдяки процедурі, в найближчих місцевих виборах зможуть брати участь внутрішньо переміщені особи. Для інших громадян України вона створить можливість голосувати в тих територіальних громадах, де вони фактично проживають", – підкреслив глава ЦВК Олег Діденко.

Нагадаємо, 1 січня 2020 року вступив у силу Виборчий кодекс, а Закон "Про місцеві вибори" практично втратив чинність. Апробувати Виборчий кодекс українці зможуть на місцевих виборах, які мають відбутися відповідно до Конституції, 25 жовтня 2020 року.

18/04/2019

До уваги виборців!

21 квітня 2019 року в Україні проходитиме повторне голосування під час чергових виборів Президента України, в яких візьмуть участь громадяни України, зокрема, й жителі тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополя.

З метою належного забезпечення жителям АР Крим та м. Севастополя своїх виборчих прав, 21 квітня 2019 року, в офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини працюватиме телефон «гарячої лінії» за номером 0-800-50-17-20.

Також, в день проведення повторного голосування під час чергових виборів Президента України, (21 квітня 2019 року), у м. Херсоні за адресою: просп. Ушакова,47, кабінет 120 відбудеться безперервний прийом громадян регіональним представником Уповноваженого в АР Крим та м. Севастополі у період з 07:00 години до 22:00 години.

 

22/03/2019

СКЛАД

дільничних виборчих комісій з виборів Президента України

територіальноговиборчого округу № 185

Дільнична виборча комісія № 650142

Голова комісіїЖук Наталья Анатоліївна, 1958 року народження, суб’єкт подання–Габер Микола Олександрович.

Заступник голови комісіїТаран Василь Григорович, 1965 року народження, суб’єкт подання–Ригованов Руслан Олександрович.

Секретар комісіїКравчук Валентина Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання–Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Багрова Аліна Олегівна, 1992 року народження, суб’єкт подання–Гриценко Анатолій Степанович.

Байдак Ніна Михайлівна, 1953 року народження, суб’єкт подання–Бойко Юрій Анатолійович.

Гапоненко Галина Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання–Литвиненко Юлія Леонідівна.

Кокора Людмила Йосипівна, 1957 року народження, суб’єкт подання–Вілкул Олександр Юрійович.

Парасочка Любов Федорівна, 1952 року народження, суб’єкт подання–Зеленський Володимир Олександрович.

Сердюк Ольга Володимирівна, 1994 року народження, суб’єкт подання–Ляшко Олег Валерійович.

Собко Галина Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання–Шевченко Олександр Леонідович.

Шевченко Людмила Максимівна, 1961 року народження, суб’єкт подання–Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 650143

Голова комісіїЯровчик Ольга Олександрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання–Порошенко Петро Олексійович.

Заступник голови комісіїВолик Борис Васильович, 1964 року народження, суб’єкт подання–Гриценко Анатолій Степанович.

Секретар комісіїСобур Віра Олександрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання–Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Бабенко Микола Володимирович, 1985 року народження, суб’єкт подання–Литвиненко Юлія Леонідівна.

Білай Олександр Анатолійович, 1986 року народження, суб’єкт подання–Бойко Юрій Анатолійович.

Ліснича Лариса Вікторівна, 1955 року народження, суб’єкт подання–Зеленський Володимир Олександрович.

Малишева Діана Вікторівна, 1969 року народження, суб’єкт подання–Ляшко Олег Валерійович.

Романій Сергій Федоровіч, 1958 року народження, суб’єкт подання–Шевченко Олександр Леонідович.

Романько Григорій Григорович, 1958 року народження, суб’єкт подання–Вілкул Олександр Юрійович.

Уткіна Галина Михайлівна, 1947 року народження, суб’єкт подання–Ригованов Руслан Олександрович.

Черненко Ірина Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання–Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дільнична виборча комісія № 650144

Голова комісіїНичик Оксана Миколаївна, 1979 року народження, суб’єкт подання–Гриценко Анатолій Степанович.

Заступник голови комісіїШарай Валерій Васильович, 1967 року народження, суб’єкт подання–Ляшко Олег Валерійович.

Секретар комісіїІрза Тамара Григорівна, 1957 року народження, суб’єкт подання–Кармазін Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Бабенко Валентина Миколаївна, 1953 року народження, суб’єкт подання–Порошенко Петро Олексійович.

Буфак Валентина Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання–Зеленський Володимир Олександрович.

Зуй Тамара Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання–Бойко Юрій Анатолійович.

Кірієнко Тетяна Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання–Вілкул Олександр Юрійович.

Маяцька Валентина Леонідівна, 1952 року народження, суб’єкт подання–Наливайченко Валентин Олександрович.

Мульська Валентина Олексіївна, 1964 року народження, суб’єкт подання–Габер Микола Олександрович.

Назаренко Алла Іванівна, 1950 року народження, суб’єкт подання–Литвиненко Юлія Леонідівна.

Пашина Ірина Валентинівна, 1971 року народження, суб’єкт подання–Тимошенко Юлія Володимирівна.

Троян Людмила Сергіївна, 1991 року народження, суб’єкт подання–Шевченко Олександр Леонідович.

Шарай Альона Валеріївна, 1993 року народження, суб’єкт подання–Ригованов Руслан Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 650145

Голова комісіїПоліщук Тетяна Яківна, 1965 року народження, суб’єкт подання–Бойко Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісіїЛігостаєва Галина Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання–Наливайченко Валентин Олександрович.

Секретар комісіїДубина Ніна Петрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання–Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Бикова Альона Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання–Литвиненко Юлія Леонідівна.

Вовк Анна Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання–Гриценко Анатолій Степанович.

Голубко Валентина Федорівна, 1962 року народження, суб’єкт подання–Шевченко Олександр Леонідович.

Кривопляс Любов Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання–Тимошенко Юлія Володимирівна.

Маловічко Лідія Ананіївна, 1953 року народження, суб’єкт подання–Ляшко Олег Валерійович.

Пачос Лариса Вікторівна, 1969 року народження, суб’єкт подання–Ригованов Руслан Олександрович.

Сторчеус Любов Миколаївна, 1980 року народження, суб’єкт подання–Кармазін Юрій Анатолійович.

Сьомак Тетяна Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання–Вілкул Олександр Юрійович.

Ткач Тетяна Вячеславівна, 1978 року народження, суб’єкт подання–Зеленський Володимир Олександрович.

Черниш Валентина Петрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання–Габер Микола Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 650146

Голова комісіїЄвсєєнко Оксана Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання–Порошенко Петро Олексійович.

Заступник голови комісіїКравченко Світлана Вікторівна, 1964 року народження, суб’єкт подання–Наливайченко Валентин Олександрович.

Секретар комісіїДубина Наталя Вікторівна, 1983 року народження, суб’єкт подання–Шевченко Олександр Леонідович.

Члени комісії:

Вигулярна Оксана Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання–Дерев’янко Юрій Богданович.

Горькова Вікторія Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання–Гриценко Анатолій Степанович.

Долгова Ніна Федорівна, 1954 року народження, суб’єкт подання–Кармазін Юрій Анатолійович.

Задорожнй Олег Анатолійович, 1972 року народження, суб’єкт подання–Тимошенко Юлія Володимирівна.

Коваленко Інна Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання–Ригованов Руслан Олександрович.

Олешко Оксана Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання–Бойко Юрій Анатолійович.

Осінська Марія Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання–Литвиненко Юлія Леонідівна.

Парасочка Юлія Сергіївна, 1986 року народження, суб’єкт подання–Зеленський Володимир Олександрович.

Пилипенко Любов Михайлівна, 1953 року народження, суб’єкт подання–Габер Микола Олександрович.

Чорненко Ксенія Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання–Вілкул Олександр Юрійович.

Швидка Ольга Павлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання–Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 650147

Голова комісіїСтукановська Олена Аркадіївна, 1978 року народження, суб’єкт подання–Бойко Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісіїНечипась Людмила Олександрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання–Литвиненко Юлія Леонідівна.

Секретар комісіїКуценко Алла Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання–Ляшко Олег Валерійович.

Члени комісії:

Белим Аліна Григорівна, 1984 року народження, суб’єкт подання–Гриценко Анатолій Степанович.

Вертегел Валерій Михайлович, 1976 року народження, суб’єкт подання–Вілкул Олександр Юрійович.

Герман Любов Петрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання–Ригованов Руслан Олександрович.

Головко Антоніна Миколаївнаа, 1966 року народження, суб’єкт подання–Наливайченко Валентин Олександрович.

Івашко Світлана Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання–Зеленський Володимир Олександрович.

Резніченко Оксана Вікторівна, 1965 року народження, суб’єкт подання–Шевченко Олександр Леонідович.

Рудак Лариса Федорівна, 1953 року народження, суб’єкт подання–Габер Микола Олександрович.

Сазонова Ольга Дмитрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання–Кармазін Юрій Анатолійович.

Удод Олена Федорівна, 1956 року народження, суб’єкт подання–Тимошенко Юлія Володимирівна.

Цвілій Ірина Олександрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання–Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 650148

Голова комісіїОстапенко Тамара Гаврилівна, 1950 року народження, суб’єкт подання–Тимошенко Юлія Володимирівна.

Заступник голови комісіїЦиганова Віталіна Сергіївна, 1983 року народження, суб’єкт подання–Шевченко Олександр Леонідович.

Секретар комісіїКасярум Тетяна Олексіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання–Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Батенько Ольга Олександрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання–Ляшко Олег Валерійович.

Димченко Валентина Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання–Габер Микола Олександрович.

Димченко Тетяна Володимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання–Ригованов Руслан Олександрович.

Жукова Надія Григорівна, 1959 року народження, суб’єкт подання–Гриценко Анатолій Степанович.

Кольченко Людмила Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання–Литвиненко Юлія Леонідівна.

Панченко Світлана Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання–Бойко Юрій Анатолійович.

Петрякова Ніна Данилівна, 1956 року народження, суб’єкт подання–Зеленський Володимир Олександрович.

Сокирко Анастасія Михайлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання–Вілкул Олександр Юрійович.

Дільнична виборча комісія № 650149

Голова комісіїЗабутна Ніна Якимівна, 1957 року народження, суб’єкт подання–Тимошенко Юлія Володимирівна.

Заступник голови комісіїЗубаль Юрій Іванович, 1965 року народження, суб’єкт подання–Гриценко Анатолій Степанович.

Секретар комісіїБрусільцева Ірина Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання–Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Бабич Світлана Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання–Вілкул Олександр Юрійович.

Бойко Марія Михайлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання–Зеленський Володимир Олександрович.

Мухіна Лариса Андріївна, 1969 року народження, суб’єкт подання–Литвиненко Юлія Леонідівна.

Неділько Тетяна Віталіївна, 1980 року народження, суб’єкт подання–Ляшко Олег Валерійович.

Чєрнєй Світлана Валеріївна, 1982 року народження, суб’єкт подання–Габер Микола Олександрович.

Чолій Володимир Йосипович, 1962 року народження, суб’єкт подання–Бойко Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 650150

Голова комісіїПодольська Свтлана Володимирівна, 1967 року народження, суб’єкт подання–Тимошенко Юлія Володимирівна.

Заступник голови комісіїШевченко Наталя Артурівна, 1985 року народження, суб’єкт подання–Гриценко Анатолій Степанович.

Секретар комісіїПікус Ольга Борисівна, 1966 року народження, суб’єкт подання–Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Дергільов Павло Васильович, 1990 року народження, суб’єкт подання–Бойко Юрій Анатолійович.

Дергільова Любов Степанівна, 1964 року народження, суб’єкт подання–Шевченко Олександр Леонідович.

Кравченко Євгенія Володимирівна, 1985 року народження, суб’єкт подання–Вілкул Олександр Юрійович.

Куцина Сергій Віталійович, 1968 року народження, суб’єкт подання–Зеленський Володимир Олександрович.

Лаврова Наталя Володимирівна, 1960 року народження, суб’єкт подання–Ляшко Олег Валерійович.

Пікус Дмитро Дмитрович, 1999 року народження, суб’єкт подання–Литвиненко Юлія Леонідівна.

Подольська Ірина Олексіївна, 1986 року народження, суб’єкт подання–Габер Микола Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 650151

Голова комісіїКуценко Світлана Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання–Вілкул Олександр Юрійович.

Заступник голови комісіїКоломоєць Світлана Євгенівна, 1963 року народження, суб’єкт подання–Гриценко Анатолій Степанович.

Секретар комісіїФролова Людмила Олександрівна, 1949 року народження, суб’єкт подання–Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Бездольний Віталій Вікторович, 1983 року народження, суб’єкт подання–Литвиненко Юлія Леонідівна.

Долженко Наталя Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання–Шевченко Олександр Леонідович.

Катеринський Василь Олексійович, 1953 року народження, суб’єкт подання–Бойко Юрій Анатолійович.

Петрівник Тетяна Григорівна, 1986 року народження, суб’єкт подання–Зеленський Володимир Олександрович.

Філіппова Валентина Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання–Габер Микола Олександрович.

Філіппова Юлія Олександрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання–Ляшко Олег Валерійович.

Хруленко Наталія Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання–Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 650152

Голова комісіїГордієнко Наталія Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання–Порошенко Петро Олексійович.

Заступник голови комісіїГнеушова Ольга Гаврилівна, 1963 року народження, суб’єкт подання–Вілкул Олександр Юрійович.

Секретар комісіїШвидкий Валерій Володимирович, 1967 року народження, суб’єкт подання–Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Бровко Іван Миколайович, 1987 року народження, суб’єкт подання–Ригованов Руслан Олександрович.

Гнеушов Анатолій Григорович, 1961 року народження, суб’єкт подання–Бойко Юрій Анатолійович.

Кобозєва Аліна Сергіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання–Ляшко Олег Валерійович.

Семенов Федір Миколайович, 1963 року народження, суб’єкт подання–Зеленський Володимир Олександрович.

Солодовник Валентина Вікторівна, 1960 року народження, суб’єкт подання–Шевченко Олександр Леонідович.

Турків Ганна Михайлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання–Литвиненко Юлія Леонідівна.

Швидка Тетяна Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання–Тимошенко Юлія Володимирівна.

Яковлєва Марія Віталіївна, 1981 року народження, суб’єкт подання–Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія № 650153

Голова комісіїЗахолоділова Майя Геннадіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання–Кармазін Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісіїЛєонтьєв Володимир Володимирович, 1952 року народження, суб’єкт подання–Вілкул Олександр Юрійович.

Секретар комісіїАліпова Галина Миколаївна, 1947 року народження, суб’єкт подання–Зеленський Володимир Олександрович.

Члени комісії:

Борщаговська Світлана Сергіївна, 1991 року народження, суб’єкт подання–Порошенко Петро Олексійович.

Головко Вікторія Анатоліївна, 1988 року народження, суб’єкт подання–Тимошенко Юлія Володимирівна.

Головко Євген Юрійович, 1984 року народження, суб’єкт подання–Наливайченко Валентин Олександрович.

Король Ніна Олексіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання–Литвиненко Юлія Леонідівна.

Лещенко Тамара Анатоліївна, 1964 року народження, суб’єкт подання–Шевченко Олександр Леонідович.

Сафонов Григорій Іванович, 1967 року народження, суб’єкт подання–Ляшко Олег Валерійович.

Таран Світлана Леонідівна, 1980 року народження, суб’єкт подання–Ригованов Руслан Олександрович.

Ткачук Любов Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання–Габер Микола Олександрович.

Чаплинська Тетяна Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання–Гриценко Анатолій Степанович.

Чолій Лілія Олегівна, 1991 року народження, суб’єкт подання–Бойко Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 650154

Голова комісіїГалушка Тамара Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання–Вілкул Олександр Юрійович.

Заступник голови комісіїБудюк Альона Валентинівна, 1981 року народження, суб’єкт подання–Литвиненко Юлія Леонідівна.

Секретар комісіїШеховцова Альона Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання–Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Гаврутенко Тетяна Яківна, 1967 року народження, суб’єкт подання–Бойко Юрій Анатолійович.

Коляда Ольга Василівна, 1955 року народження, суб’єкт подання–Гриценко Анатолій Степанович.

Логвінова Любов Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання–Шевченко Олександр Леонідович.

Панченко Любов Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання–Габер Микола Олександрович.

Парасочка Олександр Миколайович, 1982 року народження, суб’єкт подання–Зеленський Володимир Олександрович.

Сокирка Катерина Анатоліївна, 1984 року народження, суб’єкт подання–Порошенко Петро Олексійович.

Третяк Григорій Андрійович, 1958 року народження, суб’єкт подання–Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 650155

Голова комісіїТелятнікова Тетяна Теодорівна, 1958 року народження, суб’єкт подання–Порошенко Петро Олексійович.

Заступник голови комісіїМаксимова Оксана Вікторівна, 1973 року народження, суб’єкт подання–Шевченко Олександр Леонідович.

Секретар комісіїЧумак Алла Сергіївна, 1974 року народження, суб’єкт подання–Кармазін Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Григорович Світлана Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання–Зеленський Володимир Олександрович.

Гунько Тетяна Анатоліївна, 1971 року народження, суб’єкт подання–Наливайченко Валентин Олександрович.

Дєгтярьова Наталя Юріївна, 1993 року народження, суб’єкт подання–Гриценко Анатолій Степанович.

Дзюба Олександр Іванович, 1966 року народження, суб’єкт подання–Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дзюба Тетяна Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання–Габер Микола Олександрович.

Михайленко Наталя Сергіївна, 1978 року народження, суб’єкт подання–Ляшко Олег Валерійович.

Михайленко Сергій Михайлович, 1979 року народження, суб’єкт подання–Ригованов Руслан Олександрович.

Романовська Марина Іванівна, 1947 року народження, суб’єкт подання–Бойко Юрій Анатолійович.

Романовська Тетяна Валеріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання–Вілкул Олександр Юрійович.

Симчук Любов Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання–Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 650156

Голова комісіїРябова Єлизавета Михайлівна, 1950 року народження, суб’єкт подання–Кармазін Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісіїБикова Лілія Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання–Тимошенко Юлія Володимирівна.

Секретар комісіїЖованик Валентина Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання–Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Гайдаш Анатолій Леонідович, 1964 року народження, суб’єкт подання–Вілкул Олександр Юрійович.

Зубастич Вікторія Михайлівна, 1989 року народження, суб’єкт подання–Гриценко Анатолій Степанович.

Іванченко Наталя Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання–Ляшко Олег Валерійович.

Кірієнко Галина Юріївна, 1981 року народження, суб’єкт подання–Наливайченко Валентин Олександрович.

Крошнякова Ірина Георгіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання–Литвиненко Юлія Леонідівна.

Курбака Валентина Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання–Габер Микола Олександрович.

Михайленко Ксенія Юріївна, 1996 року народження, суб’єкт подання–Ригованов Руслан Олександрович.

Нечипась Ніна Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання–Зеленський Володимир Олександрович.

Патрілевич Ілона Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання–Шевченко Олександр Леонідович.

Ребйонок Ніна Володимирівна, 1968 року народження, суб’єкт подання–Бойко Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 650157

Голова комісіїЮрченко Світлана Олександрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання–Шевченко Ігор Анатолійович.

Заступник голови комісіїШевченко Анастасія Костянтинівна, 1996 року народження, суб’єкт подання–Наливайченко Валентин Олександрович.

Секретар комісіїКоваленко Валентина Олексіївна, 1958 року народження, суб’єкт подання–Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Демченко Світлана Володимирівна, 1963 року народження, суб’єкт подання–Литвиненко Юлія Леонідівна.

Каліберда Жанна Олександрівна, 1941 року народження, суб’єкт подання–Вілкул Олександр Юрійович.

Карвацька Надія Володимирівна, 1969 року народження, суб’єкт подання–Порошенко Петро Олексійович.

Савенко Алла Вікторівна, 1960 року народження, суб’єкт подання–Габер Микола Олександрович.

Савенко Володимир Вікторович, 1962 року народження, суб’єкт подання–Зеленський Володимир Олександрович.

Срібна Янна Геннадіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання–Ригованов Руслан Олександрович.

Субота Віра Григорівна, 1978 року народження, суб’єкт подання–Бойко Юрій Анатолійович.

Ткач Раїса Петрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання–Кармазін Юрій Анатолійович.

Чебанова Людмила Михайлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання–Ляшко Олег Валерійович.

Щегельська Тетяна Юріївна, 1992 року народження, суб’єкт подання–Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія № 650158

Голова комісіїЗеленський Вадим Анатолійович, 1973 року народження, суб’єкт подання–Вілкул Олександр Юрійович.

Заступник голови комісіїНазаренко Валентина Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання–Порошенко Петро Олексійович.

Секретар комісіїКоваленко Вікторія Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання–Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Бойко Галина Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання–Литвиненко Юлія Леонідівна.

Боровий Вячеслав Васильович, 1977 року народження, суб’єкт подання–Зеленський Володимир Олександрович.

Назаренко Вікторія Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання–Тимошенко Юлія Володимирівна.

Назаренко Сергій Сергійович, 1982 року народження, суб’єкт подання–Шевченко Олександр Леонідович.

Снігур Любов Федорівна, 1949 року народження, суб’єкт подання–Бойко Юрій Анатолійович.

Таран Галина Михайлівна, 1964 року народження, суб’єкт подання–Гриценко Анатолій Степанович.

Ткач Світлана Семенівна, 1968 року народження, суб’єкт подання–Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 650159

Голова комісіїУсенко Олена Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання–Габер Микола Олександрович.

Заступник голови комісіїЧигінцев Євген Сергійович, 1990 року народження, суб’єкт подання–Гриценко Анатолій Степанович.

Секретар комісіїБондаренко Ганна Олексіївна, 1950 року народження, суб’єкт подання–Ляшко Олег Валерійович.

Члени комісії:

Коваленко Ніна Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання–Порошенко Петро Олексійович.

Коваленко Тетяна Леонідівна, 1983 року народження, суб’єкт подання–Шевченко Олександр Леонідович.

Полканов Олександр Іванович, 1957 року народження, суб’єкт подання–Тимошенко Юлія Володимирівна.

Скляр Любов Михайлівна, 1955 року народження, суб’єкт подання–Зеленський Володимир Олександрович.

Чігінцев Сергій Миколайович, 1966 року народження, суб’єкт подання–Вілкул Олександр Юрійович.

Чуприна Олена Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання–Литвиненко Юлія Леонідівна.

Чуприна Руслан Сергійович, 1990 року народження, суб’єкт подання–Бойко Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 650160

Голова комісіїФілімонова Валентина Григорівна, 1962 року народження, суб’єкт подання–Зеленський Володимир Олександрович.

Заступник голови комісіїЗубач Микола Іванович, 1965 року народження, суб’єкт подання–Наливайченко Валентин Олександрович.

Секретар комісіїЧорей Ольга Євстафіївна, 1977 року народження, суб’єкт подання–Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Амплєєв Олександр Олександрович, 1969 року народження, суб’єкт подання–Кармазін Юрій Анатолійович.

Горнова Тетяна Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання–Габер Микола Олександрович.

Дацко Антоніна Костянтинівна, 1980 року народження, суб’єкт подання–Гриценко Анатолій Степанович.

Дацко Світлана Михайлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання–Литвиненко Юлія Леонідівна.

Жантоан Наталя Олександрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання–Вілкул Олександр Юрійович.

Кірієнко Ольга Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання–Порошенко Петро Олексійович.

Кубишко Маргарита Валеріївна, 1966 року народження, суб’єкт подання–Бойко Юрій Анатолійович.

Малахова Анастасія Миколаївна, 1988 року народження, суб’єкт подання–Шевченко Олександр Леонідович.

Чорей Сергій Володимирович, 1985 року народження, суб’єкт подання–Ляшко Олег Валерійович.


28/02/2019

До уваги виборців АР Крим та міста Севастополя!

Відповідно до статті 35-1 Закону України «Про вибори Президента України» кожен виборець має право на тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси.

Не пізніше як за п’ять днів до дня голосування, зокрема до 25 березня 2019 року включно, кожен виборець може звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявою про зміну місця голосування.

До заяви необхідно додати документ, який підтверджує необхідність тимчасової зміни місця голосування але виборцям, виборча адреса яких знаходиться на території АР Крим та міста Севастополя додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування не потрібно! Необхідно мати лише паспорт громадянина України.

Перелік відділів ведення Державного реєстру виборців та їх місцезнаходження можна знайти на офіційному сайті Державного реєстру виборців: www.drv.gov.ua.

Запрошуємо Вас взяти участь у виборах Президента України на території Херсонської області!

Телефони для консультацій: (0552) 49-33-20, 26-67-74 - відділ адміністрування Державного реєстру виборців Херсонської обласної державної адміністрації

21/02/2019

На Херсонщині проходить підготовка до чергових виборів за участю виборців АР Крим

Під час наради, яка відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва 19 лютого, значну увагу було приділено питанню створення належних умов для участі виборців АР Крим у виборах Президента України.

Зокрема, мова йшла про створення умов для прийняття заяв від виборців окупованої території щодо тимчасової зміни місця голосування, надання всебічної правової допомоги відділами ведення Державного реєстру виборців Херсонської області.

Також було розглянуто питання забезпечення комісій приміщеннями, транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, дотримання належного громадського порядку, охорони виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації.

 

12/02/2019

ТИМЧАСОВА ЗМІНА МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ

Шановні виборці! Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на загальнодержавних виборах за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування.

До органу ведення Реєстру виборцю необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати.

До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси.

До таких документів можна віднести: довідку сільської ради щодо фактичного проживання не за зареєстрованим місцем проживання, довідку з місця роботи, довідку з місця навчання, документ, який підтверджує право власності або оренди на житло, яке знаходиться за місцем, де виборець хоче проголосувати, та інші.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Якщо виборець, який проживає в Україні, та перебуватиме в день виборів за її межами,   може звернутися з заявою про тимчасову зміну місця голосування до органу ведення Реєстру за своєю виборчою адресою або до органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

ВАЖЛИВО! Заява виборця про тимчасову зміну місця голосування подається до органу ведення Державного реєстру виборців особисто. Останній термін подання заяви 25 березня 2019 року.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Верхньорогачицької районної державної адміністрації

18/01/2019

 Вибори - 2019: Перевірте свої персональні дані в Державному реєстрі виборців

На неділю 31 березня 2019 року призначено чергові вибори Президента України.

З метою підвищення якості і достовірності списків виборців, рекомендуємо вам перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Зробити це можливо:

- особисто завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: смт Верхній Рогачик, вул. Центральна (Леніна), 48 (в приміщенні райдержадміністрації) кабінет №18. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 5-24-47;

- скориставшись сервісом «Особистий кабінет виборця» на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:200. Після нескладної реєстрації (для цього потрібно вказати особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електронну пошту надійде відповідь з результатом перевірки.

Додатковою перевагою цього сервісу є те, що у разі відсутності вас у Реєстрі, чи наявності помилок у ваших ідентифікаційних даних, вам не потрібно нікуди звертатись. Система автоматично сформує доручення відповідному відділу ведення Державного реєстру виборців, за яким ми проведемо додаткову перевірку та внесемо необхідні виправлення до Реєстру.

Кожен виборець, який у день чергових виборів Президента України буде знаходитись поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, і не може проголосувати на тій виборчій дільниці, до якої відноситься його виборча адреса, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси.

Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (наприклад: довідка з місця роботи, довідка сільської ради про місце проживання, виклик на заліково-екзаменаційну сесію, довідку з місця навчання тощо).

Для виборців, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих
територіях Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим
та міста Севастополь, досить пред’явити тільки паспорт.

Заяви будуть прийматися відділом ведення Державного реєстру виборців до 25 березня 2019 року.

Відділ ведення Державного реєстру виборців

апарату Верхньорогачицької райдержадміністрації

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua