01.11.2018

Управління праці та соціального захисту населення інформує

про стан фінансування державних соціальних допомог сім’ям з дітьми

Станом на 01.11.2018 на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 675  отримувачів різних видів державних соціальних  допомог, профінансовано  на  загальну суму 14823,3 тис.грн.    

Допомогу при народженні дитини  отримало 246 громадян на загальну суму 3780,8 тис.грн. 

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям профінансована  на суму 4807,2 тис.грн.   і виплачена 81 сім’ї, які її потребують.

Дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів профінансовано відповідну тимчасову допомогу на загальну суму 16,6 тис. грн.- 2 особи 

Фінансування допомоги одиноким матерям склало 1657,4 тис. грн. , 86  одержувачів.

Допомогу на дітей, які знаходяться під опікою та піклуванням  виплачено на суму 900,9 тис.грн.- 16 осіб.

Допомога при усиновленні дитини – 2 особи на суму 16,5 тис.грн. 

Допомога по вагітності та пологам профінансована станом на 01.11.2018 на суму   67,1 тис. грн. – 8 осіб.              

Допомога особам з інвалідністю та  дітям з інвалідністю профінансована на 2398,0 тис. грн.  , надана 146 інвалідам.

Допомогу малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ними одержало 23 сім»ї на суму 465,1 тис. грн.

Надання державної соціальної допомоги особам,  які не  мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд профінансовано на суму 690,7 тис.грн.54 особам

Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку профінансовано на суму  3,4 тис.грн. 11 особам.

Надання щомісячної допомоги особам , які досягли пенсійного віку, але не мають права на пенсію профінансовано на суму 19,2 тис.грн. – 2 особи.

Допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною»  виплачено на суму 308,1 тис. грн.-3 сім’ї,7дітей.

Всі види допомог профінансовано в повному обсязі,  заборгованість відсутня.

02.10.2018

Управління праці та соціального захисту населення інформує

про стан фінансування державних соціальних допомог сім’ям з дітьми

Станом на 01.10.2018 на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 677  отримувачів різних видів державних соціальних  допомог, профінансовано  на  загальну суму 13461,5 тис.грн.    

Допомогу при народженні дитини  отримало 251 громадян на загальну суму 3442,7 тис.грн. 

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям профінансована  на суму 4419,9 тис.грн.   і виплачена 88 сім’ям, які її потребують.

Дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів профінансовано відповідну тимчасову допомогу на загальну суму 16,9 тис. грн.- 2 особи 

Фінансування допомоги одиноким матерям склало 1486,8 тис. грн. , 78  одержувачів.

Допомогу на дітей, які знаходяться під опікою та піклуванням  виплачено на суму 818,9 тис.грн.- 18 осіб.

Допомога при усиновленні дитини – 2 особи на суму 15,6 тис.грн. 

Допомога по вагітності та пологам профінансована станом на 01.10.2018 на суму   53,7 тис. грн. – 13 осіб.     

Допомога особам з інвалідністю та  дітям з інвалідністю профінансована на 2157,1 тис. грн.  , надана 149 інвалідам.

Допомогу малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ними одержало 20 сімей на суму 408,2 тис. грн.

Надання державної соціальної допомоги особам,  які не  мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд профінансовано на суму 624,6 тис.грн.55 особам

Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку профінансовано на суму  3,2 тис.грн. 12 особам.

Надання щомісячної допомоги особам , які досягли пенсійного віку, але не мають права на пенсію профінансовано на суму 13,9 тис.грн. – 3 особи.

Допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною»  виплачено на суму 278,3 тис. грн.-3 сім’ї,7дітей.

Всі види допомог профінансовано в повному обсязі,  заборгованість відсутня.

26.09.2018

Щодо сплати  єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, що затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848(в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 №329) житлова субсидія не призначається  (у тому числі на наступний період), якщо у складі  домогосподарства або у складі сім'ї  члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (далі - особи, доходи яких враховуються під час призначення житлової субсидії), і в цьому періоді за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; або вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановлений на початок періоду, за який враховуються доходи  для призначення житлової субсидії; та/або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

Статтею 10 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" передбачена добровільна сплата єдиного внеску, З особою, яка подала  заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, органом доходів і зборів в строк не пізніше ніж 30 календарних днів з дня отримання заяви укладається договір про добровільну участь відповідно до типового договору.

Договором про Добровільну участь може бути передбачена одноразова сплата особою єдиного внеску за попередні періоди, в яких особа не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню. Сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладання договору, помножений на коефіцієнт 2.

Згідно з Інструкцією про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 №449 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 07 травня 2015 р. за №208\26953) (зі змінами)  передбачено форму Типового договору про добровільну участь у системі  загальнообов’язкового державного пенсійного страхування (одноразова сплата єдиного внеску) (додаток №5),що містить дані про розмір єдиного внеску та період, за який він сплачується.

Враховуючи зазначене, у разі  звернення  за призначенням субсидії непрацюючих працездатних осіб, які (за яких) не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців, у періоді,за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, необхідно звертатися до органів державної фіскальної служби.

На підставі укладеного договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, оформленого в установленому порядку у якому зазначається період, та платіжного документу про сплату такого внеску, житлова субсидія призначається із урахуванням вимог Положення.

Заступник начальника – начальник відділу державних соціальних допомог                                 О.Довбиш

03.09.2018

Управління праці та соціального захисту населення інформує

про стан фінансування державних соціальних допомог сім’ям з дітьми

Станом на 01.09.2018 на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 710  отримувачів різних видів державних соціальних  допомог, профінансовано  на  загальну суму 12184,8 тис.грн.    

Допомогу при народженні дитини  отримало 254 громадяни на загальну суму 3098,3 тис.грн. 

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям профінансована  на суму 4089,3 тис.грн.   і виплачена 116 сім’ям, які її потребують.

Дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів профінансовано відповідну тимчасову допомогу на загальну суму 16,3 тис. грн.- 2 особи 

Фінансування допомоги одиноким матерям склало 1326,9 тис. грн. , 73  одержувачі.

Допомогу на дітей, які знаходяться під опікою та піклуванням  виплачено на суму 733,8 тис.грн.- 19 осіб.

Допомога при усиновленні дитини – 2 особи на суму 13,9 тис.грн. 

Допомога по вагітності та пологам профінансована станом на 01.09.2018 на суму   51,8 тис. грн. – 12 осіб.   

Допомога особам з інвалідністю та  дітям з інвалідністю профінансована на 1914,6 тис. грн.  , надана 148 інвалідам.

Допомогу малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ними одержало 26 сімей на суму 371,6 тис. грн.

Надання державної соціальної допомоги особам,  які не  мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд профінансовано на суму 561,4 тис.грн.56 особам

Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку профінансовано на суму  2,8 тис.грн. 12 особам.

Надання щомісячної допомоги особам , які досягли пенсійного віку, але не мають права на пенсію профінансовано на суму 4,2 тис.грн. – 1 особа.

Допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною»  виплачено на суму 244,4 тис. грн.-3 сім’ї,6 дітей.

Всі види допомог профінансовано в повному обсязі,  заборгованість відсутня.

01.08.2018

Управління праці та соціального захисту населення інформує

про стан фінансування державних соціальних допомог сім’ям з дітьми

 

     Станом на 01.08.2018 на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 742  отримувачі різних видів державних соціальних  допомог, профінансовано  на  загальну суму 10811,2 тис.грн.    

     Допомогу при народженні дитини  отримало 262 громадяни на загальну суму 2750,8 тис.грн. 

     Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям профінансована  на суму 3672,7 тис.грн.   і виплачена 133 сім’ям, які її потребують.

     Дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів профінансовано відповідну тимчасову допомогу на загальну суму 15,0 тис. грн.- 2 особи 

     Фінансування допомоги одиноким матерям склало 1170,5 тис. грн. , 76  одержувачів.

    Допомогу на дітей, які знаходяться під опікою та піклуванням  виплачено на суму 636,7 тис.грн.- 19 осіб.

       Допомога при усиновленні дитини – 2 особи на суму 12,0 тис.грн. 

    Допомога по вагітності та пологам профінансована станом на 01.08.2018 на суму   48,0 тис. грн. - 12осіб.              

    Допомога особам з інвалідністю та  дітям з інвалідністю профінансована на 1652,6 тис. грн.  , надана 146 інвалідам.

    Допомогу малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ними одержало 23 сім»ї на суму 314,7 тис. грн.

Надання державної соціальної допомоги особам,  які не  мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд профінансовано на суму 492,7 тис.грн.56 особам

Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку профінансовано на суму  2,4 тис.грн. 12 особам.

    Допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною»  виплачено на суму 213,2 тис. грн.-3 сім’ї,6 дітей.

    Всі види допомог профінансовано в повному обсязі,  заборгованість відсутня.

 

01.06.2018

Управління праці та соціального захисту населення інформує

про стан фінансування державних соціальних допомог сім’ям з дітьми

Станом на 01 липня 2018 на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 780 отримувачів різних видів державних соціальних допомог, профінансовано на загальну суму 9404,4 тис.грн.

Допомогу при народженні дитини отримало 274 громадяни на загальну суму 2432,3 тис.грн.

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям профінансована на суму 3206,6 тис.грн. і виплачена 138 сім’ям, які її потребують.

Дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів профінансовано відповідну тимчасову допомогу на загальну суму 14,8 тис. грн.- 2 особи

Фінансування допомоги одиноким матерям склало 1023,0 тис.грн., 87 одержувачів.

Допомогу на дітей, які знаходяться під опікою та піклуванням виплачено на суму 550,7 тис.грн.- 19 осіб.

Допомога при усиновленні дитини – 2 особи на суму 10,4 тис.грн.

Допомога по вагітності та пологам профінансована станом на 01 липня 2018 на суму 34,4 тис. грн. - 4 особи.

Допомога особам з інвалідністю та  дітям з інвалідністю профінансована на 1432,3 тис. грн.  , надана 147 інвалідам.

Допомогу малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ними одержало 19 сімей на суму 267,3 тис. грн.

Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд профінансовано на суму 430,6 тис.грн. 57 особам

Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку профінансовано на суму 2,0 тис.грн. 11 особам.

Допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» виплачено на суму 182,0 тис. грн.-3 сім’ї,6 дітей.

Всі види допомог профінансовано в повному обсязі, заборгованість відсутня.

Станом на 01.06.2018 на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 745  отримувачів різних видів державних соціальних  допомог, профінансовано  на  загальну суму 7653,6 тис.грн.  

Допомогу при народженні дитини  отримало 273 громадяни на загальну суму 2017,0 тис.грн. 

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям профінансована  на суму 2583,0 тис.грн.   і виплачена 121 сім’ї, які її потребують.

Дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів профінансовано відповідну тимчасову допомогу на загальну суму 13,5 тис. грн.- 2 особи 

Фінансування допомоги одиноким матерям склало 799,2 тис. грн. , 98  одержувачів.

Допомогу на дітей, які знаходяться під опікою та піклуванням  виплачено на суму 438,9 тис.грн.-17 осіб.

Допомога при усиновленні дитини – 2 особи на суму 8,6 тис.грн. 

Допомога по вагітності та пологам профінансована станом на 01.06.2018 на суму   27,0 тис. грн. - 2 особи.    Допомога особам з інвалідністю та  дітям з інвалідністю профінансована на 1191,1 тис. грн.  , надана 146 інвалідам.

Допомогу малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ними одержало 20 сімей на суму 220,7 тис. грн.

Надання державної соціальної допомоги особам,  які не  мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд профінансовано на суму 352,8 тис.грн.53 особам

Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку профінансовано на суму 1,7 тис.грн. 11 особам.

Допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною»  виплачено на суму 152,2 тис. грн.-3 сім’ї,6 дітей.

Всі види допомог профінансовано в повному обсязі,  заборгованість відсутня.

23.05.2018

Стосовно подання нових заяв та декларацій

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнати такою, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. № 1022» затверджено нову редакцію Положення про порядок призначення субсидії на наступний період лише на підставі нових заяв і декларацій (нового зразка)визначеним категоріям осіб.

Особи, які відповідають вимогам, визначеним Положенням про порядок призначення житлових субсидій а саме:

- за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи,  які враховуються під час призначення житлової субсидії; вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; та/або вони не сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії;

- внутрішньо переміщені особи;

- особи, члени сім’ї яких незареєстровані за адресою домогосподарства;

- особи, які є орендарями житлових приміщень( будинків);

- особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають.

Постановою скасовані форми заяви і декларації, що були затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2015 № 106. Враховуючи, що з 01.05.2018 для призначення субсидії враховуються доходи членів сім’ї осіб із складу домогосподарства незалежно від адреси реєстрації їх місця проживання (тобто також у разі, коли їх зареєстроване місце проживання відмінне від адреси домогосподарства), такі особи зобов’язані із заявою та декларацією про майновий стан нового зразка звернутися до управління праці та соціального захисту населення.

Увага! Громадянин несе відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення житлової субсидії та на визначення її розміру.

КОЛИ СУБСИДІЯ НЕ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ

Визначено такі випадки, коли субсидія не призначається (у тому числі на наступний період):

- за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії;

- вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії;

- вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії;

- перевищення встановленої площі житлового приміщення 120 кв. м. для квартири і 200 кв. м. для індивідуальних будинків ( крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування);

- наявність транспортних засобів, з дати випуску яких минуло менше 5 років;

- здійснення покупки на суму більше 50 тис. грн.. (у т. ч. набуття права власності );

- наявність заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг більш ніж за 2 місяці.

ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ ЗА РІШЕННЯМ КОМІСІЇ

Субсидія призначається за рішенням комісії (у тому числі на наступний період) у таких випадках:

- на понаднормову площу житла ( збільшену не більше ніж на 30%) непрацюючим непрацездатним особам;

- якщо у працездатної особи відсутній дохід або її дохід менший мінімальної заробітної плати та вона не сплатила єдиний соціальний внесок у мінімальному розмірі. Таке рішення не може бути прийнято щодо осіб, які перебували за кордоном більше 60 діб.

- за фактичним місцем проживання внутрішньо переміщеним особам;

- без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих (враховуючи норми щодо розміру отриманих ними доходів та перебування за кордоном).

- за наявність транспортних засобів, з дати випуску яких минуло менше 5 років;

- у разі купівлі ( або набуття права власності) житла, земельної ділянки, товарів або оплати послуг на суму більше 50 тис. грн.;

- за наявності заборгованості з оплати послуг понад 2 місяці, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.).

СТОСОВНО ОБРАХУВАННЯ ДОХОДУ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ

Під час призначення субсидії у травні на неопалювальний сезон враховуються доходи за ІІІ – ІV квартали попереднього року (крім пенсії) за даними ДФС, Пенсійного фонду України. Розмір пенсії враховується за квітень.

Важливим є те, що враховуються доходи членів сім’ї осіб із складу домогосподарства у разі, коли член сім’ї зареєстрований за іншою адресою.

Також переглянуто розміри доходів, які враховуються до сукупного доходу для фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платником єдиного податку, а також для працездатних осіб, у яких відсутні доходи або доходи яких менше розміру мінімальної та які не сплачують єдиний соціальний внесок.

Доходи від реалізації молока, враховуються доходи у розмірі 30% нарахованих сум. Відповідна норма застосовується за умови подання заявником документів, що підтверджують суму доходу від реалізації молока.

ЩОДО СПЛАТИ ЗА ПОСЛУГИ ОТРИМУВАЧАМИ СУБСИДІЇ

Постановою введено обов’язок громадян, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, щомісячно сплачувати обов’язкову частку плати за послуги незалежно від обсягу спожитих послуг. У разі несплати обов’язкової частки плати надання субсидії припиняється за поданням надавачів послуг.

ЗМІНИ ДО СОЦІАЛЬНИХ НОРМАТИВІВ

Також внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 р. № 409, якими переглянуто соціальні норми споживання газу та електроенергії для потреб опалення і відповідні коригуючи коефіцієнти, а також скасовано норму площі житла у розмірі 75 кв. м. для домогосподарств, що складаються з однієї або двох непрацездатних осіб.

З 1 травня 2018 року встановлено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами у розмірі 4,5куб.метра природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період та 30кВт·г на 1 м. кв. площі становитиме соціальна норма електропостачання. 

ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

Стосовно терміну, на який призначається субсидія

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням на відповідний сезон: неопалювальний (до вересня включно) опалювальний (до квітня включно), а на наступний період – без звернення, за виключенням окремих категорій отримувачів.

Субсидія для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу, як і раніше, призначається на календарний рік.

ЩОДО ПОВЕРНЕННЯ ЗАЛИШКІВ НЕВИКОРИСТАНИХ СУМ СУБСИДІЙ

Постановою передбачено повернення до державного бюджету виробниками/виконавцями послуг сум невикористаних субсидій двічі на рік: після закінчення опалювального сезону та після закінчення неопалювального сезону.

Монетизація залишків невикористаних сум субсидії на опалення

Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт· г електричної енергії, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення.

З питань призначення житлової субсидії необхідно звернутися до Управління праці та соціального захисту населення за адресою смт Верхній Рогачик, вул. Ювілейна ,48.

02.05.2018

Управління праці та соціального захисту населення інформує про стан фінансування державних соціальних допомог сім’ям з дітьми

Станом на 01.05.2018 на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 777  отримувачі різних видів державних соціальних  допомог, профінансовано  на  загальну суму 6250,8 тис.грн.   Допомогу при народженні дитини  отримало 288 громадяни на загальну суму 1659,7 тис.грн. 

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям профінансована  на суму 2145,5 тис.грн.   і виплачена 129 сім’ям, які її потребують.

Дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів профінансовано відповідну тимчасову допомогу на загальну суму 11,6 тис. грн.- 2 особи 

Фінансування допомоги одиноким матерям склало 621,2 тис. грн. , 99  одержувачів.

Допомогу на дітей, які знаходяться під опікою та піклуванням  виплачено на суму 348,1 тис.грн.-17 осіб.

Допомога при усиновленні дитини – 2 особи на суму 6,9 тис.грн. 

Допомога по вагітності та пологам профінансована станом на 01.05.2018 на суму   26,6 тис. грн. - 6 осіб.      Допомога особам з інвалідністю та  дітям з інвалідністю профінансована на 955,9 тис. грн.  , надана 148 інвалідам.

Допомогу малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ними одержало 23 сім»ї на суму 184,3 тис. грн.

Надання державної соціальної допомоги особам,  які не  мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд профінансовано на суму 289,6 тис.грн.53 особам

Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку профінансовано на суму 1,3 тис.грн. 10 особам.

Допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною»  виплачено на суму 122,3 тис. грн.-3 сім’ї,6 дітей.

Всі види допомог профінансовано в повному обсязі,  заборгованість відсутня.

02.03.2018

Управління праці та соціального захисту населення інформує про стан фінансування державних соціальних допомог сім’ям з дітьми

Станом на 01.03.2018 на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 704  отримувачі різних видів державних соціальних допомог, профінансовано на загальну суму 2957088,90 грн.

Допомогу при народженні дитини отримало 305 громадян на загальну суму 841239,75 грн.

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям профінансована на суму 1043784,59 грн. і виплачена 115 сім’ям, які її потребують.

Дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів профінансовано відповідну тимчасову допомогу на загальну суму 7128,63 грн.- 3 особи

Фінансування допомоги одиноким матерям склало 166708,14 грн. , 38 одержувачів.

Допомогу на дітей, які знаходяться під опікою та піклуванням виплачено на суму 155433,97 грн.-10 осіб.

Допомога по вагітності та пологам профінансована станом на 01.03.2018 на суму 2325,50 грн. -3 особи.

Допомога особам з інвалідністю та  дітям з інвалідністю профінансована на 481687,57 грн. , надана 148 інвалідам.

Допомогу малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ними одержало 21 сімя на суму 95099,70 грн.

Надання державної соціальної допомоги особам, які не  мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд профінансовано на суму 159543,56 грн.49 особам

Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку профінансовано на суму 370,65 грн. 12 особам.

Допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» виплачено на суму 64333,51 грн.-3 сім’ї,7 дітей.

Всі види допомог профінансовано в повному обсязі, заборгованість відсутня.

08.02.2018

Управління праці та соціального захисту населення інформує про стан фінансування державних соціальних допомог сім’ям з дітьми

Станом на 01.02.2018 на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 785 отримувачів різних видів державних соціальних допомог, профінансовано на загальну суму 1692191,26 грн.

Допомогу при народженні дитини отримало 315 громадян на загальну суму 457322,93 грн.

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям профінансована на суму 663132,54 грн. і виплачена 149 сім’ям, які її потребують.

Дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів профінансовано відповідну тимчасову допомогу на загальну суму 1021,68 грн.-2 особи

Фінансування допомоги одиноким матерям склало 119859,46 грн., 67 одержувачів.

Допомогу на дітей, які знаходяться під опікою та піклуванням виплачено на суму 60357,54 грн.-14 осіб.

Допомога по вагітності та пологам профінансована станом на 01.02.2018 на суму 605,95 грн. -3 особи.

Допомога особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю профінансована на 238955,77 грн., надана 148 інвалідам.

Допомогу малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ними одержало 24 сім'ї на суму 59939,50 грн.

Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд профінансовано на суму 88932,25 грн.50 особам

Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку профінансовано на суму 330,22 грн. 11 особам.

Допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» виплачено на суму 31957,35 грн.- 3 сім’ї,7 дітей.

Всі види допомог профінансовано в повному обсязі, заборгованість відсутня.

07.02.2018

Черговий виїзд мобільного соціального офісу на території сільських рад Верхньорогачицького району

З метою покращення надання громадянам соціальної підтримки 07 лютого 2018 року здійснено виїзд «мобільного соціального офісу» на територію Чистопільської  сільської ради.

У роботі «мобільного соціального офісу» взяли участь працівники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), а саме – спеціаліст відділу державних соціальних допомог Оксана Кришталь, спеціаліст відділу пенсіонерів, інвалідів та персоніфікованого обліку та пільгових категорій громадян Ніна Поклад, завідувач відділення соціальної допомоги вдома Альона Бикова та юрисконсульт територіального центру Вікторія Козлова.

Під час виїзду спеціалісти провели консультаційно-роз'яснювальну роботу з питань оформлення документів на надання всіх видів державних допомог та пільг, виплати та нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги, отримання соціальних послуг вдома. На всі поставлені питання жителі села отримали вичерпні відповіді.

На виїзному прийомі спеціалістами управління праці та соціального захисту населення було здійснено прийом заяв і декларацій від громадян сільської ради, а також, спільно з представниками сільської ради, проведено анкетування учасників антитерористичної операції.

Завідувачем відділення соціальної допомоги вдома та юрисконсультом територіального центру здійснено перевірку якості надання соціальних послуг підопічним, які проживають на території Чистопільської сільської ради. В ході перевірки встановлено, що послуги громадянам надаються згідно з укладеними договорами про надання соціальних послуг, із дотримання всіх норм Державного стандарту з догляду вдома. Нарікань, скарг та зауважень з боку обслуговуючих громадян на неякісне надання послуг не надходило.

02.02.2018

Відбулася нарада з працівниками відділення соціальної допомоги вдома Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

30 січня 2018 року в приміщенні Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено робочу нараду з працівниками відділення соціальної допомоги вдома територіального центру. У нараді взяли участь: заступник начальника управління праці та соціального захисту населення-начальник відділу державних соціальних допомог Ольга Довбиш, директор Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир Поклад та працівники територіального центру .

Під час проведення наради розглянуто питання: про підсумки роботи відділення соціальної допомоги вдома за 2017 рік та пріоритетні напрямки роботи на 2018 рік; щодо надання соціальних послуг підопічним, якими опікується терцентр, в зимовий період; про етичні принципи спілкування соціального робітника з підопічними; про порядок забезпечення одиноких громадян похилого віку та інвалідів речами бувшими у вжитку, технічними засобами реабілітації; про зміни та доповнення в призначенні житлових субсидій; про співпрацю соціальних робітників територіального центру з сільськими радами на території яких вони працюють та інші.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення-начальник відділу державних соціальних допомог Ольга Довбиш також ознайомила соціальних робітників із особливостями оформлення субсидій та порядком подання і оформлення документів для призначення усіх видів соціальної допомоги.

Директор терцентру Володимир Поклад підсумував розглянуті питання, дав необхідні доручення, зробивши акценти на подальшій співпраці з сільськими, селищними радами в питаннях охоплення соціальними послугами тих громадян, які в силу життєвих обставин, за станом здоров’я чи за віком потребують сторонньої допомоги або мають потребу у підтримці від підрозділів терцентру, особливо з настанням осінньо-зимового періоду.

17.01.2018

До відома пільгової категорії громадян району!

Рішенням ХХ сесії сьомого скликання від 27.06.2017 року № 268, затверджена районна програмавідшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських, міжміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом та відшкодування пільг з оплати послуг зв’язку на 2017-2020 роки (зі змінами), якою передбачено Порядок відшкодування компенсації за перевезення окремим пільгових категорій громадян та відшкодування пільг за послуги зв’язку.

Відшкодування компенсації за пільговий проїзд перевізнику здійснюється  відповідно отриманих талонів на перевезення від пільговика.

За отриманням талонів громадяни, що мають право на пільговий проїзд згідно з чинним законодавством звертаються у селищну та сільські ради за місцем реєстрації.

При звернені пільговик для отримання талону надає такі документи:

-         заяву;

-         паспорт;

-         посвідчення.

Відділ обслуговування 

пенсіонерів, інвалідів та персоніфікованого 

обліку пільгових категорій громадян

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua