У К Р А Ї Н А 

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА РАЙОННА РАДА 

Херсонська область

Р І Ш Е Н Н Я

ХVсесії сьомого скликання

 

23 грудня 2016 року  №  181

Про районний бюджет на 2017 рік (додатки 1,2,3,4,5)

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України (із змінами), Закону України „Про Державний бюджет України на 2017 рік”, розглянувши подання районної державної адміністрації від  22 грудня 2016 року № 319/01-33, керуючись статтею 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Визначити на 2017 рік:

   - доходи   районного  бюджету у сумі – 80595793 грн., в тому числі доходи загального фонду в сумі – 78704818 грн., доходи спеціального фонду в сумі -  1890975 грн., згідно з додатком №1 цього проекту;

   - видатки районного бюджету в сумі – 80595793 грн., в тому числі  видатків загального фонду бюджету у сумі – 78570818 грн., видатки спеціального фонду в сумі – 2024975 грн..

    - профіцит загального фонду районного бюджету в сумі 134000 грн., згідно з додатком 2 до цього проекту;

    - дефіцит спеціального фонду районного бюджету в сумі 134000 грн., згідно з додатком 2 до цього проекту.

     2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2017 рік, у тому числі по загальному фонду в сумі -78570818 грн. та спеціальному фонду 2024975 грн., згідно з додатком № 3 до цього проекту.

     3. Визначити оборотний касовий залишок  бюджетних коштів  районного  бюджету у сумі  250000 грн..

    4.  Затвердити на 2017 рік міжбюджетні трансферти  згідно з додатком № 4 до цього проекту. 

      Розподіл міжбюджетного трансферту з районного бюджету селищному, сільським бюджетам району на утримання дошкільних закладів освіти, селищного, сільських будинків культури, клубів, розрахований виходячи з мінімальної  потреби на захищенні статті витрат. Заробітна плата з нарахуванням по установам розрахована відповідно до діючих штатних розписів по кожній сільській та селищній раді з урахуванням збільшення протягом року мінімальної заробітної плати, яка з 01 січня 2017 року становитиме 3200 грн..

      5.  Затвердити на 2017 рік резервний фонд  районного  бюджету у сумі  65000 грн..

   6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2017 рік за їх економічною структурою :

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- поточні трансферти населенню;

- поточні трансферти місцевим бюджетам .

 

  7. Затвердити  у  складі видатків  районного  бюджету  кошти на реалізацію  районних  програм  у сумі – 215000 грн. згідно з додатком № 5 цього проекту.                                                                                                                

  8.  Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право районній державній адміністрації (фінансовому управлінню Верхньорогачицької районної державної адміністрації) отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

     -  позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

   9. Розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

 

    10.  Установити, що у загальному фонді районного бюджету на  2017 рік:

      - до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

 

     11.  Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2016 рік у частині доходів є надходження, визначенні статтею 69¹         Бюджетного кодексу України.

    

    12. Делегувати районній державній адміністрації повноваження в частині прийняття у період між сесіями, які скликаються районною радою, розпорядження щодо розподілу та перерозподілу обсягів міжбюджетних трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам з подальшим наданням пропозицій районній раді по внесенню змін до рішення про бюджет на 2017 рік.

  

    13.  Не проводити фінансування видатків з районного бюджету до  прийняття районних програм та  внесення відповідних змін до  діючих програм (за необхідністю).

 

  14. Дозволити фінансовому управлінню Верхньорогачицької районної державної адміністрації в процесі виконання районного бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів районного бюджету здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному та спеціальному (за винятком власних надходжень бюджетних установ) фондах, а по тих статтях, які затверджуються рішенням районної ради, тільки на підставі змін, внесених до рішення.

 

   15.  Доручити голові Верхньорогачицької районної ради укласти  угоди з головами селищної та сільських рад про передачу іншої субвенції у 2017 році.

   16. Доручити голові Верхньорогачицької районної ради укласти у встановленому законодавством порядку угоду з головою Херсонської обласної ради про передачу та використання за цільовим призначенням  коштів іншої субвенції з обласного бюджету:

   - для проведення витрат на поховання учасників бойових дій і інвалідів війни та надання пільг на медичне обслуговування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

17. Додатки 1 - 5 до цього проекту є його невід’ємною частиною.

 

   18. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної  ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та спільної власності територіальних громад району.

 

 

Голова  районної  ради                                                              Г.І.Нестеренко  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua