УКРАЇНА

 

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА  РАЙОННА  РАДА 

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

П Р Е З И Д І Я

 

 

від  22 грудня  2016 року    Протокол №14

 

Про хід виконання районної програми

індивідуального житлового будівництва

на селі та поліпшення житлових умов сільського

населення «Власний дім» на 2012-2020 роки

 

 

            Заслухавши та обговоривши інформацію про хід виконання районної програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення «Власний дім» на 2012-2020 роки, президія районної ради відмічає, що  в районі проводиться відповідна робота щодо можливості забезпечення упорядкованим  житлом населення в сільській місцевості шляхом створення системи стимулювання індивідуального будівництва в сільській місцевості через  надання довгострокових  пільгових позик та забезпечення забудовників будівельними матеріалами і виконання окремих будівельних робіт та послуг.

         Перераховані заходи є завданням обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, головним з яких є акумуляція фінансових ресурсів для подальшого спрямування їх на індивідуальне житлове будівництво.

В районному бюджеті кошти  на реалізацію   даної програми  не передбачалися.

Звернення від сільського населення щодо отримання пільгових кредитів за програмою «Власний дім» до районної державної адміністрації не надходило.

На основі вищевикладеного, керуючись ст. 57 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», президія  районної ради

 

В И Р І Ш И Л А :

 

         1. Інформацію про хід виконання районної програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення «Власний дім» на 2012-2020 роки прийняти до відома.

2. Районній державній адміністрації та її відділам, селищному, сільським головам продовжити роботу по виконанню заходів даної програми щодо поліпшення та створення комфортних умов життя сільського населення району.

 

3. Виконавцям даної програми інформувати виконавчий апарат районної ради про виконання даної програми в термін до 1 жовтня 2017 року.

4.  Контроль за виконанням програми залишити за постійною комісією районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та спільної власності територіальних громад району.

     

      

       Голова районної ради                                         Г.І. Нестеренко

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua