УКРАЇНА

 

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА  РАЙОННА  РАДА 

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

П Р Е З И Д І Я

 

 

від  _22 грудня_2016 року    Протокол № 14

 

Про хід виконання районної програми

оснащення фізіотерапевтичним обладнанням

лікувальних закладів центру первинної

медико-санітарної допомоги на 2013-2016 роки

 

 

            Заслухавши та обговоривши інформацію про хід виконання районної програми оснащення фізіотерапевтичним обладнанням лікувальних закладів центру первинної медико-санітарної допомоги на 2013-2016 роки, президія районної ради відмічає, що  в районі проводиться відповідна робота по виконанню заходів даної програми.

Так, приведення оснащеності  лікувальних закладів району  у відповідність  до табелю оснащення, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я  України від 23 лютого 2012 року № 132 « Про затвердження Примірного табеля оснащення лікувально- профілактичних підрозділів закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну (медико-санітарну) допомогу» та забезпечення можливості лікування мешканців району сучасними фізіотерапевтичними методами є першочерговим завданням  органів виконавчої влади та закладів охорони здоров’я району. Використання даних методів  дає можливість  у найкоротші терміні забезпечити лікування гострих патологічних станів та перебігу хронічних захворювань у жителів району. Враховуючи завдання районної  програми комунальним закладом  «Верхньорогачицький ЦПМСД» проводилася ціле направлена робота щодо придбання фізіотерапевтичного обладнання.

У вересні 2014 року за кошти Ушкальської сільської ради був придбаний апарат «Рефтон-01 ФС» для комбінованої терапії (ампліпульс, діадінамік, електрофорез, стимул) для Ушкальської  амбулаторії загальної практики сімейної медицини  на суму 18 тис. грн.

          У  2015 рік було заплановано придбати 5 апаратів «Рефтон-01 ФС» для комбінованої терапії (ампліпульс, діадінамік, електрофорез, стимул) для Первомаївської АЗПСМ та Самійлівського, Павлівського, Чистопільського, Н-Рогачицького ФАПів та суму 44500 грн. за кошти бюджету сільських рад проте  кошти делеговані ЦПМСД не були.

У грудні місяці  2016 року придбано інгалятор та електрофорез для Бережанського ФАПу на суму 6100,00 грн.

 

       На основі вищевикладеного, керуючись ст. 57 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», президія  районної ради

 

В И Р І Ш И Л А :

 

         1. Інформацію про хід виконання районної програми оснащення фізіотерапевтичним обладнанням лікувальних закладів центру первинної медико-санітарної допомоги на 2013-2016 роки прийняти до відома.

2. Районній державній адміністрації, селищній, сільським радам, продовжити роботу по виконанню заходів даної програми.

         3. Виконавцям даної програми інформувати виконавчий апарат районної ради про виконання даної програми в термін до 1 жовтня 2017 року.

  4.  Контроль за виконанням програми залишити за постійною комісією районної ради з питань соціального захисту населення, ветеранів війни і праці, охорони здоров’я, молоді.   

     

Голова районної ради                                      Г.І. Нестеренко

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua