УКРАЇНА

 

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА  РАЙОННА  РАДА 

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

П Р Е З И Д І Я

 

 

від 20 вересня_2016 року    Протокол № 10

 

Про хід виконання районної програми щодо

запровадження матеріального стимулювання

окремих колективів та громадян району

 

 

            Заслухавши та обговоривши інформацію про хід виконання районної програми щодо запровадження матеріального стимулювання окремих колективів та громадян району, президія районної ради відмічає, що  в районі проводиться відповідна робота щодо підтримки і стимулювання  інтелектуальних здібностей громадян, заохочення гідних  представників  різноманітних галузей господарювання.

Так, у  2016 році на виконання заходів зазначеної програми з районного бюджету було виділено 15,0 тис. грн. станом на 15 серпня поточного року використано кошти в сумі 5,4 тис. грн.

         Відповідно до розпоряджень  голови  районної державної адміністрації від  03.03.2016р. №109, від 15.06.2016р. №276 , від 22.06.2016р. №281 «Про нагородження почесними грамотами  та Подякою голови районної державної адміністрації» до відзначення в районі державних свят, почесними грамотами голови  районної державної адміністрації нагороджено 9 трудових колективів та установ району, а саме:

- Верхньорогачицький  відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області;

- відділ агропромислового розвитку районної державної адміністрації;

- управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації;

- відділ культури районної державної адміністрації;

- районний сектор  Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області;

- Верхньорогачицьке відділення Каховської об»єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонської області;

- Верхньорогачицький територіальний центр соціального обслуговування;

- СТОВ « Таврія»;

- СТОВ « Дніпро»  та  29 працівників установ та організацій.

         Відповідно до розпоряджень голови районної ради від 03.03.2016 р. №91, від 12.05.2016р №21, від 15.06.2016р №25, від 03.08.2016р № 36 « Про  нагородження Почесною грамотою районної ради та Подякою голови районної ради» Почесними грамотами районної ради було нагороджено  шість чоловік.

На основі вищевикладеного, керуючись ст. 57 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», президія  районної ради

 

В И Р І Ш И Л А :

 

         1. Інформацію про хід виконання районної програми щодо запровадження матеріального стимулювання окремих колективів та громадян району прийняти до відома.

2. Виконавцям даної програми інформувати виконавчий апарат районної ради про виконання даної програми в термін до 1 червня 2017 року.

3.  Контроль за виконанням програми залишити за постійною комісією районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та спільної власності територіальних громад району.

     

      

       Голова районної ради                                         Г.І. Нестеренко

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua