УКРАЇНА

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

вул. Центральна, 48, смт. Верхній Рогачик, 74402, тел. (05545) 5-10-32, факс 5-15-05

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., vrogachik-vlada.gov.ua

Код ЄДРПОУ 04060022

 

 

Верхньорогачицька

районна рада

 

Інформація

про хід виконання районної програми підтримки

державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Верхньорогачицькому районі Херсонської області

 на 2016-2017 роки

 

 

         На VIII сесії сьомого скликання Верхньорогачицької районної ради від 25.05.2016 № 108 прийнято рішення про затвердження районної програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Верхньорогачицькому районі Херсонської області на 2016 – 2017 роки (далі Програма).

         Відповідальним виконавцем цієї програми  є управління Державної казначейської служби України у Верхньорогачицькому районі (далі управління Казначейства). У виконанні Програми беруть участь районний бюджет та бюджети селищної та сільських рад.  Програмою передбачено загальний обсяг фінансових ресурсів в сумі 60 тис. грн., в тому числі на 2016 рік – 30 тис. грн., 2017 рік – 30 тис. грн.      

         Основною метою Програми є створення сучасної, ефективної матеріально – технічної бази для здійснення основних функцій  управлінням Казначейства.

         Для виконання основних завдань Програми з червня 2016 року по теперішній час проводилась робота по залученню грошових коштів з селищної та сільських рад. В 2016 році виділені кошти Зеленівською, Бережанською та Чистопільською сільськими радами в сумі 7 тис.грн. направленні на придбання системного блоку.  В 2017 році виділені кошти Ушкальською, Бережанською, Первомаївською, Самійлівською сільськими радами та Верхньорогачицькою селищною радою в сумі 29 тис.грн., 13 тис.грн. з яких направлені на придбання двох моніторів та системного блоку, решту планується направити на придбання  комп’ютерної техніки.  

         Результатом виконання програми є створення умов для якісного і своєчасного обслуговування місцевих бюджетів за доходами та видатками. 

 

Заступник голови районної

державної адміністрації                                                       С. Нестеренко

 

Гопанюк 51996

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua