У К Р А Ї Н А
ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
 
Постійна комісія районної ради  з питань агропромислового комплексу, 
земельних відносин, природних ресурсів та екології 
VІІ скликання
 
Від грудня 2017 року  протокол  № 25 
 
 
Висновки та рекомендації
 
Про хід виконання районної програми 
«Питна вода Верхньорогачицького району» 
на 2012-2020 роки
 
Заслухавши та обговоривши інформацію про хід виконання районної  програми «Питна вода Верхньорогачицького району» на 2012-2020 роки, постійна комісія районної ради відмічає, що в районі з даного питання проводиться відповідна робота.
Програма «Питна вода Верхньорогачицького району» розроблена відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про загальнодержавну програму «Питна вода України на 2006-2020 роки».  Метою програми є забезпечення населенню якісною питною водою в необхідних обсягах та відповідно до встановлених нормативів.
Упродовж 2017 року фінансування заходів зазначеної програми здійснювалося лише за рахунок коштів бюджетів селищної, сільських рад та з інших джерел.
Всього на роботи по покращенню водопостачання з бюджетів селищної та сільських рад використано 1млн. 700 тис. грн.
За інформацією наданою виконавчими комітетами селищної та сільських рад у населених пунктах району проведено слідуючі роботи на мережах та спорудах водопостачання:
смт Верхній Рогачик:
- поточний ремонт водопровідних мереж – 170458 тис. грн.;
- поточний ремонт артезіанських свердловин – 209017 грн.;
- ремонт артезіанських насосів – 50,0 тис. грн.;
- проведено заміну водопровідної мережі протяжністю 2,8 км на території бувшого КСП «Аврора»; 
- поповнено статутний фонд КП «ВКГ селища Верхній Рогачик» на суму 835,7 тис. грн.
Чистопільська сільська рада: - 150,7 тис. грн.
- проведені роботи по заміні водопровідних мереж в селі Кожум’яки та селі Чистопілля, встановлено перетворювач частот на свердловині в селі Чистопілля.
Ушкальська сільська рада: - 151,0 тис. грн.
- проведені роботи ремонту двох водонапірних башт та однієї артезіанської свердловини, закуплено труби для заміни водопровідної мережі в селі Бабине. Впродовж 2017 року на території Ушкальської сільської ради замінено водогін протяжністю 11,8 км та водопровідну мережу в селі Ушкалка протяжністю 18 км.
Бережанська сільська рада:
- 242,1 тис. грн., із них 51,7 тис. грн. кошти Бережанської сільської ради; 190,0 тис. грн., кошти залучені за Програмою розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»;
- в селі Новознам’янка проведено капітальний ремонт артезіанської свердловини з встановленням частотного перетворювача.
Виходячи із вищевикладеного, керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія районної ради
 
РЕКОМЕНДУЄ:
 
1. Інформацію про хід виконання районної  програми «Питна вода Верхньорогачицького району» на 2012-2020 роки прийняти до відома.
2. Виконавцям даної програми  інформувати виконавчий апарат районної ради про виконання заходів програми в термін до 01 грудня 2018 року.
4. Контроль за виконанням даних рекомендацій покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, природних ресурсів та екології.
 
 
Голова постійної комісії М.Ф. Міщенко
 
 
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua