УКРАЇНА
 
ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА  РАЙОННА  РАДА  
ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
П Р Е З И Д І Я
 
 
Від  грудня 2017 року    Протокол №28 
 
Про хід виконання районної  програми  
підтримки управління праці та 
соціального захисту населення 
Верхньорогачицької районної 
державної адміністрації 
на 2016-2020 роки
 
Заслухавши та обговоривши інформацію про хід виконання районної  програми  підтримки управління праці та соціального захисту населення Верхньорогачицької районної державної адміністрації на 2016-2020 роки, районна рада зазначає, що програмою передбачено  створення умов для покращення ефективності надання соціальної підтримки управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації найуразливішим верствам населення, а також підвищення ефективності системи соціальної допомоги і спрощення  процедури її надання , забезпечення належного прийому громадян. Реалізація заходів програми здійснювалися за рахунок коштів районного бюджету. 
Впродовж  2016-2017 років з районного бюджету рішеннями сесій  виділено 30,0 тис грн.  Загальна сума використаних коштів становить 29957,1 грн ., кошти використовувалися на:
- придбання коп’ютерної техніки копіювальним та сканувальним обладнанням; стелажів -  в розмірі 19958,0грн.;
-    оплату послуг телефонного зв’язку  -130 ,0 грн.;
-  придбання витратних матеріалів (канцтовари,папір офісний (А4) картонні швидкозшивачі, конверти, марки, картриджі тощо)   - 5499,10 грн.
- обслуговування комп’ютерної техніки (заправка картриджів,поточний ремонт техніки)   використано - 4370,00 грн.
Очікуваним результатом виконання Програми є забезпечення в межах своїх повноважень реалізацію державної політики соціального захисту населення, покращення соціального обслуговування та надання соціальної допомоги.
 
На основі вищевикладеного, керуючись ст. 57 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», президія  районної ради
 
В И Р І Ш И Л А :
 
1. Інформацію про хід виконання районної  програми  підтримки управління праці та соціального захисту населення Верхньорогачицької районної державної адміністрації на 2016-2020 роки прийняти до відома.
2. Виконавцям програми продовжити її виконання, про що інформувати виконавчий апарат районної ради в термін до 01 грудня 2018 року.
  3.  Контроль за виконанням даного рішення залишити за постійною комісією районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та спільної власності територіальних громад району.    
      
 
Голова районної ради Г.І. Нестеренко 
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua