У К Р А Ї Н А 

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та спільної власності територіальних громад району

VІІ скликання

Від  грудня 2017 року  протокол  №30    

 

Висновки та рекомендації

 

Про хід виконання районної програми

індивідуального житлового будівництва

на селі та поліпшення житлових умов  

сільського населення «Власний дім»

на 2012-2020 роки

 

 

           Заслухавши інформацію районної державної адміністрації про хід виконання районної програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов  сільського населення «Власний дім» на 2012-2020 роки, постійна комісія районної ради відмічає, що органами виконавчої влади проводиться відповідна робота з виконання заходів даної програми.

Дана програма є  організаційним документом, що визначає можливість забезпечення упорядкованим  житлом населення в сільській місцевості шляхом створення системи стимулювання індивідуального будівництва в сільській місцевості через  надання довгострокових  пільгових позик та забезпечення забудовників будівельними матеріалами і виконання окремих будівельних робіт та послуг.

         Перераховані виконавчі функції є завданням обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, головним з яких є акумуляція фінансових ресурсів для подальшого спрямування їх на індивідуальне житлове будівництво.

В  районному бюджеті  на фінансування заходів    програми „Власний дім” кошти не передбачалися, разом з тим за клопотанням районної державної адміністрації   з обласного фонду за період реалізації Програми у Верхньорогачицький район залучено кредитних інвестицій на суму близько 300 тис. грн., що дало можливість  9 сільським сім’ям покращити свої житлово-побутові умови, в тому числі 5 сімей отримали кредит на  добудову, реконструкцію та придбання житла, 1 - на газифікацію житла, 3 сім’ї, отримавши кредит для розвитку особистого господарства, придбали 10 голів великої рогатої худоби. 

         Враховуючи вищевикладене,  керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія районної ради

 

РЕКОМЕНДУЄ:

 

1.  Інформацію про хід виконання районної програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов  сільського населення «Власний дім» на 2012-2020 роки прийняти до відома.

2. Виконавцям даної програми інформувати виконавчий апарат районної ради про виконання даних рекомендацій в термін до 01 вересня 2018 року.

3.  Контроль за виконанням даних рекомендацій покласти на постійну комісію районної ради  з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та спільної власності територіальних громад району.

 

Голова постійної комісії                                   З.В.Байша

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua