У К Р А Ї Н А

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Постійна комісія районної ради  з питань агропромислового комплексу,

земельних відносин, природних ресурсів та екології

VІІ скликання

 

Від грудня 2017 року  протокол  № 25

 

 

Висновки та рекомендації

 

Про хід виконання районної програми

«Питна вода Верхньорогачицького району»

на 2012-2020 роки

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію про хід виконання районної  програми «Питна вода Верхньорогачицького району» на 2012-2020 роки, постійна комісія районної ради відмічає, що в районі з даного питання проводиться відповідна робота.

         Програма «Питна вода Верхньорогачицького району» розроблена відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про загальнодержавну програму «Питна вода України на 2006-2020 роки».  Метою програми є забезпечення населенню якісною питною водою в необхідних обсягах та відповідно до встановлених нормативів.

Упродовж 2017 року фінансування заходів зазначеної програми здійснювалося лише за рахунок коштів бюджетів селищної, сільських рад та з інших джерел.

Всього на роботи по покращенню водопостачання з бюджетів селищної та сільських рад використано 1млн. 700 тис. грн.

За інформацією наданою виконавчими комітетами селищної та сільських рад у населених пунктах району проведено слідуючі роботи на мережах та спорудах водопостачання:

         смт Верхній Рогачик:

-         поточний ремонт водопровідних мереж – 170458 тис. грн.;

-         поточний ремонт артезіанських свердловин – 209017 грн.;

-         ремонт артезіанських насосів – 50,0 тис. грн.;

-         проведено заміну водопровідної мережі протяжністю 2,8 км на території бувшого КСП «Аврора»;

-         поповнено статутний фонд КП «ВКГ селища Верхній Рогачик» на суму 835,7 тис. грн.

Чистопільська сільська рада: - 150,7 тис. грн.

-         проведені роботи по заміні водопровідних мереж в селі Кожум’яки та селі Чистопілля, встановлено перетворювач частот на свердловині в селі Чистопілля.

Ушкальська сільська рада: - 151,0 тис. грн.

-         проведені роботи ремонту двох водонапірних башт та однієї артезіанської свердловини, закуплено труби для заміни водопровідної мережі в селі Бабине. Впродовж 2017 року на території Ушкальської сільської ради замінено водогін протяжністю 11,8 км та водопровідну мережу в селі Ушкалка протяжністю 18 км.

Бережанська сільська рада:

- 242,1 тис. грн., із них 51,7 тис. грн. кошти Бережанської сільської ради; 190,0 тис. грн., кошти залучені за Програмою розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»;

-         в селі Новознам’янка проведено капітальний ремонт артезіанської свердловини з встановленням частотного перетворювача.

Виходячи із вищевикладеного, керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія районної ради

 

РЕКОМЕНДУЄ:

 

         1. Інформацію про хід виконання районної  програми «Питна вода Верхньорогачицького району» на 2012-2020 роки прийняти до відома.

         2. Виконавцям даної програми  інформувати виконавчий апарат районної ради про виконання заходів програми в термін до 01 грудня 2018 року.

4. Контроль за виконанням даних рекомендацій покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, природних ресурсів та екології.

 

 

Голова постійної комісії                          М.Ф. Міщенко

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua