Розпочалася реєстрація на ЗНО-2018!

06 лютого розпочалася реєстрація абітурієнтів та випускників шкіл для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Цього року процес реєстрації триватиме до 19 березня 2018 року. Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 02 квітня.

Для реєстрації в зовнішньому незалежному оцінюванні необхідно:

1. Ознайомитись із Правилами прийому до обраного Вами вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, із яких необхідно подати сертифікат ЗНО, Порядком проведення зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти, Порядком реєстрації осіб для участі в ЗНО результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

 

2. Здійсніть вибір навчальних предметів, із яких Ви бажаєте пройти зовнішнє оцінювання (українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська мови) та державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання.

Пам’ятайте, що загальна кількість навчальних предметів, вибраних вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати  чотирьох.

3. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали:

- копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). Звертаємо увагу, що в паспортах нового зразка (ID-картка) немає серії документа. Під час заповнення реєстраційної форми поле «серія» залишайте порожнім.
- дві однакові фотокартки для документів розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);

 - копію документа про повну загальну середню освіту (випускники минулих років) або довідку з місця навчання, що підтверджує здобуття в січні-серпні  2018 року повної загальної середньої освіти (учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів;

- реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», розміщеною на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернутися за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію в закладі освіти, де ви навчаєтеся.

Увага! На копіях документів повинен бути напис «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

4. Сформуйте комплект реєстраційних документів та подайте його до навчального закладу, у якому навчаєтесь (випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного навчального року), або надішліть до 19 березня 2018 року на адресу Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти, зазначену в контрольно-інформаційному листі (випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів).

Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів із числа осіб з неконтрольованих територій, які не мають можливості відправити документи поштою, повинні в установлений строк надіслати скан-копії фотокартки та реєстраційних документів на електронну адресу, зазначену в контрольно-інформаційному листі.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який Вам буде надіслано в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2018 рік».

Більш детальну інформацію щодо Порядку реєстрації на основну сесію ЗНО-2018 можна дізнатися в комунальній установі «ВРРЦОЗО» (2 поверх, кабінет РМК) або за телефоном 5-11-67.

Ю.С.Єлісєєва,

координатор з питань ЗНО в районі

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua