Запрошуємо сільгосптоваровиробників району!

Прийняти участь в семінарі на тему: «Впровадження аграрних розписок у Херсонській області» який відбудеться 15 лютого 2018 року об 11:00 в залі Верхньорогачицької районної державної адміністрації та буде проведено представниками проекту.

Аграрні розписки – це фінансовий інструмент, що є доступним, швидким та зрозумілим для агровиробників засобом отримати кошти чи залучити ресурси під заставу майбутнього урожаю.

Проект «Аграрні розписки в Україні» впроваджується IFC, членом Групи Світового банку, у партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією в Україні.

 

Метою Проекту є покращити доступ до фінансових ресурсів для малих та середніх сільгосптоваровиробників шляхом запуску в Україні фінансового інструменту «аграрні розписки».

Основні партнери Проекту: органи державної влади (Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство юстиції України); приватний сектор (постачальники матеріально-технічних ресурсів, банки, зернотрейдери), міжнародні організації.

У результаті роботи Проекту малі та середні сільськогосподарські товаровиробники отримають ефективний інструмент, що сприятиме залученню додаткових фінансових ресурсів за рахунок прозорості відносин із кредитором та здешевлення процедури оформлення у порівнянні з іншими інструментами.

За детальною інформацією просимо звертатися до відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації  за адресою вул. Ювілейна 56 , тел. 5-13-75.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua