Кожна дитина заслуговує на опіку і любов батьків або про що говорили на комісії з питань захисту прав дитини Верхньорогачицької райдержадміністрації

Сьогодні, 09 лютого 2018 року, заступник голови Верхньорогачицької райдержадміністрації Світлана Нестеренко провела чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний засідання винесено ряд важливих питань.

З метою об’єктивного повного та всебічного розгляду питань, на засідання комісії запрошені голови й представники Первомаївської сільської ради та Верхньорогачицької селищної ради, працівники закладів охорони здоров’я та освіти.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Володимир П’ятигорець ознайомив членів районної комісії з питань захисту прав дитини із матеріалами наступник питань:

 

- про доцільність позбавлення батьківських прав громадянки Ч.О. 1979 року народження, по відношенню до своєї дитини Ч. Б. 2006 року народження;

- про доцільність неповернення неповнолітньої дитини Н. Д. 2003 року народження, матері Л. В. 1983 року народження, та позбавлення матері батьківських прав;

- про надання дозволу неповнолітньому Д. В. 2003 року народження, за згодою та в присутності прийомної матері Б. Р. 1970 року народження та прийомного батька Б. В. 1968 року народження, на заключення та підписання договорів оренди земельних ділянок, які належать йому на праві спільної часткової власності.

За наслідками обговорених та детально опрацьованих питань районною комісією прийнято рішення, які забезпечать захист прав та інтересів дітей.

Окрім того, було розглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua