Про організаційні питання та плани на тиждень говорили уВерхньорогачицькій райдержадміністрації

Сьогодні, 12 лютого 2018 року, робочий тиждень у Верхньорогачицькій райдержадміністрації почався з планової організаційної наради. Робочу зустріч з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками організацій та установ району провів перший заступник голови адміністрації Віталій Биков за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка, керівника апарату районної державної адміністрації Сергія Приходька.

Під час зустрічі присутніми було обговорено найбільш актуальні питання життя району та розглянуто попередній план роботи на тиждень.

Зокрема, було піднято питання щодо стану виконання в районі Урядової програми «Доступні ліки» та проведено моніторинг плану дій щодо реформування медичної галузі району.

 

Також, було порушено питання щодо проведення інвентаризації в розрізі кожної селищної та сільських рад потреби щодо необхідності придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На завершення робочого засідання обговорено стан підготовки до відзначення на території району 29-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

За результатами заслуханої інформації, перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Биков надав відповідні доручення та завдання керівникам окремих структурних підрозділів адміністрації, організацій та установ району.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua