22 лютого та 02 березня 2018 року відбулось спільне засідання Президії та постійних комісій Верїньорогачицької районної ради з попереднього розгляду питань, що виносились на розгляд чергової сесії районної ради.

02 березня поточного року відбулось засідання ХХVІІІ сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання.

Депутати розглянули питання про  виконання районної програми економічного, соціального та культурного розвитку Верхньорогачицького району за  2017 рік.

Затвердити звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік по доходах загального фонду  з урахуванням міжбюджетних трансфертів – 94667,9 тис. грн. та видатках – 89705,2 тис. грн., надходження спеціального фонду районного бюджету по доходах – 4387,3 тис. грн. та видатках  - 7293,6 тис. грн.

Заслухали інформацію про результати діяльності Каховської місцевої  прокуратури; про забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на території  Верхньорогачицького району за 2017 рік.

Зняли з контролю районні програми розвитку культури і духовності у Верхньорогачицькому районі на 2013-2017 роки; підтримки Верхньорогачицької районної газети «Рідний край» на 2013 - 2017 роки; зайнятості населення Верхньорогачицького району на період до 2017 року; з увічнення пам’яті про події Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та пошуку і впорядкування поховання жертв війни на 2013-2017 роки; захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013 - 2017 роки; розвитку молодіжного житлового кредитування у Верхньорогачицькому районі на 2015-2017 роки; підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у  Верхньорогачицькому районі Херсонської області на  2016-2017 роки;  підтримки впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг  у Верхньорогачицькому районі на 2016 – 2017 роки; організації допомоги Верхньорогачицькому відділенню поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області у забезпеченні охорони публічної безпеки і порядку, профілактики злочинності на території району на 2017 рік.

Заслухали питання про хід  виконання районних програм проведення в районі приписки та призову громадян України на строкову військову службу; проведення  лабораторно-діагностичних та лікувально-профілактичних робіт у сфері ветеринарної медицини у Верхньорогачицькому районі; відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських, міжміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом та відшкодування пільг з оплати послуг зв’язку.

Заслухали звіти керівників комунальних установ району про діяльність закладу за 2017 рік:  комунального закладу «Верхньорогачицька центральна районна лікарня» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області; некомерційного неприбуткового підприємства «Верхньорогачицький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області; Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг); комунальної установи «Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти»; Міжшкільного навчально-виробничого комбінату Верхньорогачицької районної ради Херсонської області; дитячо-юнацької спортивної школи Верхньорогачицької районної ради Херсонської області; будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради Херсонської області; комунального закладу «Верхньорогачицький районний будинок культури» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області;  комунального закладу «Верхньорогачицька районна централізована бібліотечна система» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області; комунальної установи «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів культури» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області; комунального закладу «Верхньорогачицька дитяча музична школа» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області; комунального закладу «Верхньорогачицький районний краєзнавчий музей» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області; Верхньорогачицької центральної районної аптеки № 34.

 Прийняли районні програми «Молодь Херсонщини» на 2018 – 2021 роки;  розвитку культури і духовності у Верхньорогачицькому районі на 2018 – 2020 роки; забезпечення діяльності центру надання адміністративних послуг Верхньорогачицької районної державної адміністрації на 2018-2019 роки; організації допомоги Верхньорогачицькому відділенню поліції   Каховського   відділу   поліції  Головного Управління Національної поліції в Херсонській області у забезпеченні охорони публічної безпеки і порядку, профілактики злочинності на території Верхньорогачицького району на 2018 рік.

         Внесли зміни до програми розвитку інформаційного простору Верхньорогачицького району на 2017-2020 роки.

Затвердили у новій редакції  Статут Міжшкільного навчально-виробничого комбінату Верхньорогачицької районної ради Херсонської області та Статут Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 2 Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.

Внесли зміни до граничної чисельності комунального закладу «Верхньорогачицька районна централізована бібліотечна система» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області та до  структури та штатної чисельності Верхньорогачицької центральної районної аптеки № 34.

         Також, внесли  зміни до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 338 «Про районний бюджет на 2018 рік».

Встановили надбавки за складність, напруженість у роботі головному лікарю КННП «Верхньорогачицький центрпервинної медико-санітарної допомоги» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області Марцафель Ю.Ю. та головному лікарю комунального закладу «Верхньорогачицька центральна районна лікарня» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області Кулик О.В.

         Надали згоду голові Верхньорогачицької районної ради  укласти у 2018 році договори про міжбюджетні трансферти відповідно до рішення XXVII сесії сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 338 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами) з Верхньорогачицьким селищним  головою, Бережанським  та Ушкальським сільськими головами про передачу коштів з місцевого бюджету до районного бюджету для здійснення видатків на:

- безкоштовне харчування дітей учасників АТО, на реалізацію районної програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на  приміських, міжміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом та відшкодування пільг з оплати послуг зв’язку;

- підключення до мережі інтернет Бережанського та Михайлівського фельдшерсько-акушерських пунктів, придбання глюкометра та нібулайзера для Новознам'янського фельдшерсько-акушерського пункту, придбання глюкометру для Михайлівського фельдшерсько-акушерського пункту, на безкоштовне харчування однієї дитини учасника АТО Михайлівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

-  фінансову підтримку дошкільного закладу освіти, сільського   будинку культури та клубів (для придбання продуктів харчування, медикаментів, дезінфікуючих засобів, вугілля, оплати енергоносіїв, послуг та придбання будівельних матеріалів на поточний ремонт); на підключення до мережі Інтернет і оплату цифрових комунікацій для Ушкальської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

         Затвердили розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з 22 грудня 2017 року по 01 березня 2018  року.

                  

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua