У Верхньорогачицькій РДА відбулася чергова нарада

Сьогодні, 10 квітня 2018 року, голова райдержадміністрації Наталія Тарасова провела чергову нараду за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка, заступника голови Світлани Нестеренко, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників організацій, установ Верхньорогачицького району.

На початку наради голова наголосила на необхідності продовження робіт із благоустрою населених пунктів району. Зокрема, Наталія Олександрівна  надала доручення щотверга проводити району акцію «Чистий четвер» і вже 12 квітня 2018 року очистити від сухостою узбіччя дороги від межі Великолепетиського району до Верхньорогачицького району.

У ході наради Наталія Тарасова також доручила активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед батьків щодо можливого санаторно-курортного лікування дітей та наголосила на необхідності покращення інформаційної роботи щодо дії в районі Урядової програми «Доступні ліки».

В ході наради також було заслухано керівників соціальних служб району, відділів культури та освіти тощо. За інформацією начальника відділу культури райдержадміністрації Ліни Лісничої 21 квітня поточного року в районі відбудеться районний турнір з футболу «Кубок відкриття», а 26 квітня – заходи присвячені Дню пам’яті Чорнобильської катастрофи.

По завершенню наради головою райдержадміністрації дано ряд доручень, виконання яких взято на особистий контроль очільників району.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua