Херсонщина отримає пожежне обладнання

13 квітня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом зі своїм заступником Євгеном Рищуком зустрівся з делегацією Міжнародної місії пожежної допомоги (IFRM) США. Також у засіданні взяли участь начальник Головного Управління ДСНС України у Херсонській області Сергій Чорний та директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації Олексій Сулімов.
Американську сторону представляли: президент Міжнародної місії пожежної допомоги (IFRM) Брайан Абботт; співробітники цієї організації - Рональд Груенінг і Рік Маркл. 

Зустріч була присвячена налагодженню співпраці, зокрема у сфері гуманітарної допомоги. Американська організація готова пожертвувати пожежно-технічне обладнання та спеціальне обмундирування для бійців, а також надати консультації і практичну допомогу у реформуванні оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.

«Наша мета - відвідали частини Державної служби надзвичайних ситуацій та поспілкувалися з вогнеборцями, щоб визначити обсяг потреб у техніці. Адже безпека українських пожежників є пріоритетною у нашій роботі!», – поділився враженнями Брайан Абботт. 

Надання гуманітарної допомоги дуже важливе для Херсонщини. Адже через реформу на підрозділи ДСНС було покладено ряд додаткових важливих завдань з реагування на надзвичайні ситуації природного та техногенного походження. При цьому питання забезпечення додатковим рятувальним обладнанням та технікою залишилося відкритим. Покращення матеріально-технічного забезпечення служб пожежної охорони дозволить підвищити рівень оперативності реагування на надзвичайні ситуації, пожежі та інші небезпечні події, які набувають своєї масовості в літній  пожежонебезпечний  період, коли надзвичайно високий рівень пожежної небезпеки. 

«Ми надзвичайно стурбовані проблемною ситуацією щодо протипожежного захисту області. Лише минулого року у Херсонських лісах сталося 380 пожеж. Тому у нас є потреба у встановленні спеціальної відео системи, яка б виявляла пожежі вчасно. Ми звертаємось до вас з проханням надати матеріально-технічну допомогу щодо вирішення цього надзвичайно важливого для Херсонської області питання. Впевнені, наша співпраця буде довготривалою та матиме значний результат щодо зменшення пожеж на території області», – зазначив голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв. 

Передача спорядження та обладнання займе близько 2-3 місяців. Після цього до Херсонщини буде направлена група американських експертів, які у разі необхідності дадуть консультації. 

Довідково:

Міжнародна місія з пожежної охорони (IFRM) США – некомерційна корпорація, яка надає гуманітарну допомогу для забезпечення протипожежного захисту та допомагає країнам, що розвиваються у наданні відповідного обладнання. IFRM відправляє команди до приймаючих країн для демонстрації та надання необхідної інформації для безпечного та ефективного використання переданого пожертвування.

Міжнародна місія пожежної охорони – це пожежники, що допомагають своїм колегам з різних країн. Організація заснована в 2007 році у м.Ліндстром, штат Міннесота, США. IFRM приймає кошти, обладнання та добровільні внески від корпоративних партнерів та приватних осіб з США для допомоги різним громадам по всьому світу. 

Організація налагодила співпрацю вже з більше 40 країнами та 200 містами: Афганістан, Аргентина, Австралія, Австрія, Бразилія, Канада, Чилі, Китай, Коста-Ріка, Домініканська Республіка, Єгипет, Фінляндія, Франція, Грузія, Німеччина, Греція, Індія, Іран, Ірландія, Ізраїль, Італія, Японія, Македонія, Малайзія, Мексика, Молдова, Непал, Панама, Перу, Філіппіни, Польща, Румунія, Росія, Сербія, Сінгапур.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua