У к р а ї н а

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

Херсонської області

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

 

 

Від 16 квітня 2018  року  № 10

 

Про  скликання ХХІХ сесії

районної  ради сьомого скликання

 

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Скликати ХХІХ сесію районної ради сьомого скликання 27 квітня 2018 року. Роботу сесії розпочати о 10.00. Сесію провести у приміщенні районної ради (смт Верхній Рогачик, вул. Центральна, 48,  ІІ поверх, велика зала засідань).
  2. На розгляд сесії винести питання:

2.1. Про внесення змін до районної програми «Розвиток  людського капіталу  Верхньорогачицького району» на 2017 – 2021 роки.

2.2. Про внесення змін до районної цільової програми «Розвиток освіти Верхньорогачицького району – інвестиції в майбутнє  регіону» на 2015 -2018 роки.

2.3. Про внесення змін програми розвитку фізичної культури і спорту у Верхньорогачицькому районі на 2018-2020 роки.

2.4. Про внесення змін до районної програми підтримки діяльності фінансового управління Верхньорогачицької районної державної адміністрації для забезпечення реалізації державної бюджетної політики в районі на 2017-2018 роки.

 2.5. Про внесення  змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 338 «Про районний бюджет на 2018 рік».

2.6.  Про укладення договорів на передачу коштів субвенції у 2018 році.

          2.7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду  громадянину Гулаку Сергію Михайловичу  для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва

за  межами населених пунктів на території Верхньорогачицької селищної ради Верхньорогачицького району Херсонської області.

          2.8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду загальною площею 0,2700 га, що відводиться в оренду на конкурентних засадах – шляхом продажу права оренди на неї на аукціоні, для рибогосподарських потреб, та розташована на території Первомаївської сільської ради (за межами населених пунктів) Верхньорогачицького району Херсонської області.

          2.9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для підготовки лоту для продажу права оренди для ведення фермерського господарства, із земель державної власності сільськогосподарського призначення за  межами населених пунктів на території

Верхньорогачицької селищної ради Верхньорогачицького району Херсонської

області. (9,5519 га)

2.10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для підготовки лоту для продажу права оренди для ведення фермерського господарства, із земель державної власності сільськогосподарського призначення за  межами населених пунктів на території

Ушкальської сільської ради Верхньорогачицького району Херсонської області. (38 га)

2.11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для підготовки лоту для продажу права оренди для ведення фермерського господарства, із земель державної власності сільськогосподарського призначення за  межами населених пунктів на території

Ушкальської сільської ради Верхньорогачицького району Херсонської області.

(60 га)

          2.12. Про затвердження у новій редакції Статуту комунального некомерційного неприбуткового підприємства «Верхньорогачицький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхньорогачицької районної ради

Херсонської області.

          2.13. Про зменшення площі, що надана в оренду головному управлінню

Пенсійного фонду України  в Херсонській області.

          2.14. Про надання в оренду частини нежитлового приміщення  фінансовому управлінню Верхньорогачицької районної державної адміністрації.

2.15. Про надання дозволу Верхньорогачицькому територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на укладення договору оренди.

          2.16.  Про право оперативного управління нерухомим майном, розташованим за адресою: смт Верхній Рогачик, вул. Успенська (Комсомольська), 35.

          2.17.  Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад району.

2.18. Про звільнення Марцафель Ю.Ю. з посади головного лікаря комунального некомерційного неприбуткового підприємства «Верхньорогачицький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.

2.19. Про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з 02 березня 2018  року по 26 березня 2018  року.

 

Голова районної ради                                          Г.І. Нестеренко

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua