Правова обізнаність молоді

15 травня 2018 року заступником начальника Верхньорогачицького БПД Оленою Філімоненко проведено відео-лекторій на тему «Правові основи охорони праці» для молодих осіб, які перебувають на обліку у Верхньорогачицькій філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Фахівець зазначила, що зазвичай молоді працівники не повідомляють про випадки порушення щодо них законодавства про працю та охорону праці, оскільки не бачать альтернативи і тому зацікавлені у збереженні своїх робочих місць.

Спільно обговорили нормативно-правові акти з охорони праці в Україні, правові норми українського законодавства, які закріплюють трудові права та гарантії молодих спеціалістів, розглянули ризики, пов’язані з охороною праці та види відповідальності за їх порушення.

Учасники заходу активно дискутували, наводили як позитивні, так і негативні приклади з власного трудового досвіду.

Дійшли висновку, що доволі часто молоді працівники приймають не досить обдумані рішення, пов’язані з ризиками, та не усвідомлюють, що їхня необачність на роботі може спричинити небезпеку не тільки для їхнього життя, але й для життя і здоров’я тих, хто їх оточує.

Всіх присутніх забезпечено інформаційними буклетами з питань безпеки та гігієни праці та контактними даними Верхньорогачицького БПД.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua