У Верхньому Рогачику відзначили Міжнародний день сім’ї

У травні в нашій країні відзначають чималу кількість урочистих свят. Але, безперечно, День сім’ї – це одне із найбільш зворушливих свят, адже як говорить народна мудрість «З родини йде життя людини» і це справді так – як із струмочка починається ріка, так і життя починається з родини.

З нагоди свята, 15 травня 2018 року, в залі Верхньорогачицького районного будинку культури відбулося родинне свято на яке завітали родини, що опинилися у СЖО, прийомні та багатодітні сім’ї.

Зі святковим виступом звернулася до присутніх начальник районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Грицаєнко: «У світі багато чудес і дивовижних місць, але як би не було цікаво за сімома морями, людина завжди буде прагнути повернутися до свого домашнього вогнища, до своєї сім'ї. Всі скарби світу нізащо не зрівняти з ласкавими маминими обіймами, ніжним цілунком дружини і щасливою дитячою усмішкою», - підкреслила Людмила Аліковна.

Подякою голови районної державної адміністрації та голови районної ради за активну участь у вихованні дітей та безкорисливу турботу і допомогу їм нагороджена прийомна сім'я Максименко – мама Людмила Григорівна та батько Віктор Іванович. Родина прихистила 3 прийомних діточок і вкупі виховала 9 дітей тим самим подарувавши їм свою батьківську любов та тепло.

Офіційну частину заходу продовжили пісенні номери, цікаві ігри, конкурси та розваги для дітей та їх батьків. Також, для гостей, організатори, служба у справах дітей райдержадміністрації та центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді влаштували солодкий стіл.

   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua