Туризм – драйвер розвитку територій, - І. Ліптуга

«Туризм в Україні с часів незалежності пережив 13 реформ і минулого року ми все ж таки довели, що це сектор саме економічного розвитку, бо він у собі поєднує більше 50 галузей це і трансферні компанії, заклади харчування, готелі та інше. Тому зараз можна впевнено вважать, що туризм – драйвер розвитку територій і що саме на цю галузь необхідно в першу чергу звернути увагу об’єднаним громадам нашої країни», - виказав своє переконання Іван Ліптуга, радник першого Віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України, президент Національної туристичної організації України. Це відбулось в рамках проведення Туристичного хабу на Херсонщині «Розвиток туризму в умовах нових громад».

Також він привів статистичні данні, що минулого року відбулось у світі 1 млрд іноземних подорожей з метою туризму і лише 2% з них відбулись в Україну і тому усі від кого залежить розвиток туризму мають зробити все щоб цей потік туристів пере направити до нашої країни.

Щодо туризму в Україні, то у 2017 році 14,5 млн іноземців відвідали нашу країну з метою туризму і 90% з них це європейці.

«Громадам необхідно прислухатись до державних тенденцій та працювати з нами спільно аби напрацювати загальне розуміння напрямків розвитку. Синергія і співпраця – шлях до розвитку», - Іван Ліптуга.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua