Розвиток зеленого туризму має стати пріоритетним напрямком для ОТГ, - заступник міністра екології України

Такий висновок зробив у своїй доповіді Василь Полуйко, заступник міністра екології та природних ресурсів України під час дискусії на Туристичному хабі, який проходить сьогодні на Херсонщині.

Він зазначив, що за нещодавніми дослідженнями науковців, якщо не змінити ставлення до екологічних викликів у 2100 році південь країни перетвориться на пустелю. Щоб цього не сталося Херсонська область має використовувати потенціал своїх 2-х біосферних природних заповідників та 2-х національних парків.

«Зі свої сторони одна з комісій Міністерства займається впровадженням екологічної освіти серед молоді для збереження природних ресурсів у майбутньому. В першу чергу туризм має розвиватись так, щоб не нашкодити природі, тому розвиток зеленого туризму має стати пріорітетним напрямком для ОТГ», - підкреслив Василь Полуйко.

Також заступник міністра додав, що важливим фактором розвитку туризму є створення належної інфраструктури і навів приклад, як відвідування національного парку зросло втричі за рахунок відремонтованої під’їзної дороги до нього.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua