У Верхньорогачицькому районі подбали про особисту безпеку дітей під час літніх канікул

Під час літніх канікул слід замислитися про особисту безпеку дітей, адже в цей період вони частіше будуть залишатися вдома самі. Про правила безпечної поведінки влітку з юними відвідувачами пришкільного табору «Злагода» на базі Верхньорогачицької опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів сьогодні говорили представники служби у справах дітей райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Спеціалісти звернули увагу дітей на основні небезпеки, які підстерігають їх під час літнього відпочинку. Також наголосили, що неодмінно слід дбати не тільки про фізичну, але й про віртуальну безпеку, обмежуючи час свого перебування в мережі Інтернет та спілкування з незнайомцями в соцмережах. Обговорили з дітьми актуальну тему віртуальних «груп смерті» та озвучили основні алгоритми захисту від впливу сумнівних груп.

Не залишилася без уваги тема перебування неповнолітніх осіб у розважальних закладах у вечірній та нічний час, а також проблема вживання спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітніми. Дітям пояснили, яку відповідальність можуть нести вони та їхні батьки за порушення вказаних норм законодавства.

Після закінчення змістовної бесіди на школярів чекав солодкий сюрприз від Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua