Відпочинок - це змістовно та цікаво

Найважливіше завдання роботи Верхньорогачицьких районних пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням – зробити перебування в таборі цікавою, корисною та яскравою частиною літніх канікул.

Третій тиждень роботи пришкільних таборів з денним перебуванням був присвячений подорожам та екскурсіям. Вихованці таборів відкривали для себе нові місця, дізнавалися про історію, рослинний та тваринний світ рідного краю.

Так, учні Самійлівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів 11 червня 2018 року відвідали історико-розважальний комплекс «Зелені хутори Таврії» у м. Гола Пристань. Учні знайомилися з народними звичаями та ремеслами, брали участь у різноманітних майстер-класах: мотали ляльки–обереги, видували іграшки зі скла, виготовляли глечики, мило тощо.

Дві групи учнів Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи та Ушкальської загальноосвітньої школи 12 та 14 червня відповідно здійснили екскурсію до Національного заповідника «Хортиця» у Запоріжжі. Діти поринули у козацький побут ХVІ - ХVІІІ століть, слухали цікаві розповіді про походи, а найбільше захоплення викликав виступ кінного театру під час якого вправні козаки демонстрували свою силу, стійкість та володіння зброєю.

Вихованці Чистопільської загальноосвітньої школи 12 та 14 червня 2018 року подорожували до Біосферного заповідника Асканія Нова. Діти ознайомилися з тваринним та рослинним світом таврійського краю, мали змогу побачити рідкісні та вимираючі види рослин і тварин.

А вже 15 червня 2018 року аналогічну подорож здійснили учні Михайлівської загальноосвітньої школи. Юних туристів вразили своїм різноманіттям птахи, тварини, дерева та квіти, а також цікава історія заснування заповідника Асканія Нова.

Не сумували і ті діти, які продовжили відпочинок в таборах. Так, 13 червня 2018 року у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Романтик» при Верхньорогачицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 проходив день козацьких традицій та звичаїв. У цей день вихованці табору брали участь у цікавих конкурсах, які розкривали всебічні таланти вихованців, а саме: швидкість, вправність, ерудицію, почуття гумору. Команди складалися з п’яти представників від кожного загону. Кращими було визнано  команду ІІІ загону «Патріоти». У Первомаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено захід з пропаганди здорового способу життя. Учні засудили шкідливі звички – паління, алкоголізм, наркоманію. Був організований учнівський суд, під час якого у дітей в ігровій формі виховувалася мотивація до здорового способу життя, а самі учасники гри отримали детальну та обґрунтовану інформацію про шкоду алкоголю , тютюну, наркотиків тощо.

Цікаво та змістовно проходить відпочинок у пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua