Верхньорогачани серед кращих держслужбовців області

23 червня 2018 року з нагоди 100-річчя від запровадження державної служби України у Херсоні пройшли відповідні урочистості.

Держслужбовців області вітали голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв та голова Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України Людмила Татаринова.

Привітання та нагороду у професійне свято отримала і учасниця ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в Херсонській області – головний спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації Лілія Грушецька.

За підсумками конкурсу, відповідно до Постанови президії Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ, Лілію Віталіївну визначено переможцем ІІ туру обласного конкурсу «Кращий державний службовець» в номінації «Молодь – майбутнє профспілки» у 2018 році та вручено сертифікат на відпочинок біля моря на 7 днів із членами родини першого кола у дитячому оздоровчому таборі імені Юрія Гагаріна (місто Скадовськ).

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua