Олександр Адамчик про стан і ремонт автомобільних доріг Херсонської області

Заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Адамчик став гостем телепрограми «Звіт. Наживо» на телеканалі «Скіфія», де під час прямого ефіру розповів про здійснені ремонтні роботи на автошляхах області у минулому році та плани на 2018-ий та подальші роки.

Олександр Адамчик одразу зазначив, що головним досягненням 2017 року стало те, що за довгий час існування дорожньої інфраструктури вдалося побудувати майже 28 км нових доріг вартістю близько 200 млн грн.

«Основними напрямками будівництва доріг у минулому році стали траса М-14, курортний напрямок  Олешки -  Гола Пристань та дорога у Білозерському районі. Намагаємося до цієї справи долучати якомога більше державних структур, адже якщо раніше питанням ремонту доріг займалася тільки Служба автомобільних доріг у Херсонській області, то у цьому році ми отримали додаткові кошти на ремонт доріг місцевого значення і долучили до роботи голів районних рад, державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад  аби вони займалися розробкою проектно-кошторисної документації», - пояснив заступник голови ОДА Олександр Адамчик.

Він поінформував, що у 2018 році Херсонська область отримала більше 300 млн грн саме на дороги місцевого значення, чого не було раніше. Стільки ж коштів державою виділено на дороги державного значення.

«Така своєрідна дорожня децентралізація дає змогу самостійно керувати процесом будівництва місцевих доріг, якими щодня рухаються шкільні автобуси, «швидка допомога», пожежні машини, а не великовантажний транспорт», - запевнив Олександр Адамчик.

Говорили під час ефіру і про роль вагових комплексів на автошляхах Херсонщини.

Заступник голови ОДА зазначив, що завдяки появі вагових комплексів на автошляхах Херсонщини дасть можливість контролювати рух великовантажного транспорту, і зберегти дорожнє  покриття від руйнації через перебільшену вагу транспорту.

Також Олександр Адамчик повідомив, що в області мають з’явитися нові вантажні комплекси. Державна служба України з безпеки на транспорті вже проводить тендерні закупівлі і незабаром на Херсонщині буде працювати 20 вагових комплексів.

У планах на 2018 рік, за словами заступника голови облдержадміністрації, перш за все, продовження ремонту траси М-14, завершення ремонту курортного напрямку від Олешків до повороту на Скадовськ і Залізний Порт та  проведення ремонту доріг місцевого значення.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua