Вирішується питання щодо придбання власного житла особі із числа дітей-сиріт Верхньорогачицького району

27 червня 2018 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Світлани Нестеренко відбулося засідання районної комісії щодо визначення у 2018 році напрямів та об’єктів, на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Під час засідання членами комісії розглянуто рекомендації районної комісії від 05 червня 2018 року та визначено технічний стан житлового будинку, розташованого за адресою Херсонська область, Верхньорогачицький район, с.Первомаївка, вул..Гагаріна, буд.32. Окрім того, детально опрацьовано питання про затвердження пропозиції житлового приміщення для придбання особі з числа дітей-сиріт у власність.

За результатами розглянутих питань напрацьовано документи для розгляду на засіданні відповідної комісії обласного рівня, яка відбудеться вже наступного робочого тижня.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua