У к р а ї н а

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

Херсонської області

 

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

 

 

Від 16 липня 2018  року  №  23 

 

Про  скликання ХХХІ сесії

районної  ради сьомого скликання

 

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Скликати ХХХІ сесію районної ради сьомого скликання 27 липня 2018 року. Роботу сесії розпочати о 10.00.  Сесію провести у приміщенні районної ради (смт Верхній Рогачик, вул. Центральна, 48,  ІІ поверх, велика зала засідань).
  2. На розгляд сесії винести питання:

2.1.  Про Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров’я, що перебуває у спільній власності територіальних громад Верхньорогачицького району.

2.2. Про Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.

2.3. Про внесення змін до програми розвитку фізичної культури і спорту у Верхньорогачицькому районі на 2018-2020 роки.

2.4. Про внесення змін  до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку на період 2016-2020 років.

2.5. Про внесення  змін до рішення XXVII сесії районної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 338 «Про районний бюджет на 2018 рік».

2.6. Про укладення договорів на передачу коштів субвенції у 2018 році.

         2.7. Про внесення  змін до деяких рішень районної ради  «Про внесення змін до рішення ХХVІІ сесії районної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 338 «Про районний бюджет на 2018 рік».

2.8. Про внесення  змін до деяких рішень районної ради  «Про укладення договорів на передачу коштів субвенції у 2018 році».

2.9. Про внесення змін до граничної чисельності та структури комунального некомерційного неприбуткового підприємства «Верхньорогачицький Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.

2.10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду загальною площею 0,2700 га, що відводиться в оренду на конкурентних засадах – шляхом продажу права оренди на неї на аукціоні, для рибогосподарських потреб, та розташована на території Первомаївської сільської ради (за межами населених пунктів) Верхньорогачицького району Херсонської області.

2.11. Про надання дозволу на укладення договорів оренди комунальній установі «Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти».

2.12. Про затвердження у новій редакції Статуту комунального некомерційного  неприбуткового підприємства «Верхньорогачицький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.

2.13. Про  надання  частини щорічної  відпустки голові районної ради Нестеренку Г.І.

2.14. Про  надання частини щорічної  відпустки заступнику голови районної ради Давидову А.В.

2.15. Про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з 01 червня 2018  року по 26 липня 2018 року.

        

 

Голова районної ради                                      Г.І. Нестеренко

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua