27 липня 2018 року відбулось спільне засідання Президії та постійних комісій Верхньорогачицької районної ради з попереднього розгляду питань, що виносились на засідання чергової сесії районної ради.

Цього ж дня відбулось засідання ХХХІ сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання.

         Депутати затвердили Положення  про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти та Порядку призначення на посаду керівника закладу позашкільної освіти, що перебувають у спільній власності територіальних громад Верхньорогачицького району.

Внесли зміни до програм розвитку фізичної культури і спорту у Верхньорогачицькому районі на 2018-2020 роки та оздоровлення та відпочинку дітей влітку на період 2016-2020 років.

Внесли  зміни до рішення XXVII сесії районної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 338 «Про районний бюджет на 2018 рік»;   деяких рішень районної ради  «Про внесення змін до рішення ХХVІІ сесії районної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 338 «Про районний бюджет на 2018 рік»; деяких рішень районної ради  «Про укладення договорів на передачу коштів субвенції у 2018 році».

Узгодили питання укладення договорів на передачу коштів субвенції у 2018 році.

Внесли зміни до граничної чисельності та структури комунального некомерційного неприбуткового підприємства «Верхньорогачицький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.

Надали дозвіл на укладення договорів оренди комунальній установі «Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти».

 Та інші питання.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua