Зустріч з представниками громадської організації «Десяте квітня»

Сьогодні, 31 липня 2018 року в Верхньорогачицькій районній державній адміністрації відбулась зустріч громадян, які переселились із тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО з представниками громадської організації «Десяте квітня». У заході взяли участь представники управління праці та  соціального захисту населення райдержадміністрації та територіального центру райдержадміністрації.

Під час зустрічі обговорили загальну ситуацію із внутрішньо переміщеними особами у Верхньорогаицькому районі. Зокрема, представники громадської організації «Десяте квітня» цікавились соціальною захищеністю внутрішньо переміщених осіб та яким чином районна влада підтримує таких громадян.

У районі ведеться робота з соціальної адаптації громадян, які переселились з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО. Для них створені сприятливі умови для безперешкодного доступу до соціальних та адміністративних послуг.

Члени делегації, що здійснюють моніторинг додержання прав і свобод громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї, схвально оцінили роботу у даному напрямку у районі.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua