Робочий тиждень розпочався з апаратної наради

На черговій розширеній апаратній нараді під головуванням голови Верхньорогачицької районної державної адміністрації Наталії Тарасової та за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка розглянуто ряд актуальних питань.

Так, про стан наповнення бюджету району та бюджетів місцевих рад доповідала Альона Ведмідьова – заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації.

Про стан призначення субсидій та інших видів соціальних допомог, згідно чинного законодавства, поінформувала присутніх Оксана Катеринська – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Про стан підготовки до проведення святкових заходів із нагоди відзначення на території району Дня Незалежності України інформував присутніх т.в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації, головний спеціаліст Микола Ведмідьов.

Окрім того, присутні на нараді начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники організацій і установ району обговорили стан підготовки закладів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період.

За підсумками наради головою райдержадміністрації надано ряд рекомендацій та доручень.

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua