«Особливо тяжкий злочин – торгівля людьми»

Торгівля людьми вважається особливо тяжким злочином в Україні. Трудова експлуатація, примусове жебрацтво, примусове втягнення у злочинну діяльність, сексуальна експлуатація, примушування до проституції, використання в порнобізнесі, торгівля людьми з метою вилучення органів – все це форми торгівлі людьми, в тенета якої може потрапити кожен як за кордоном, так і в межах своєї країни.

У рамках інформаційної кампанії щодо підвищення рівня обізнаності з питань протидії торгівлі людьми у Верхньорогачицькій районній філії Херсонського обласного центру зайнятості пройшли семінари з попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми за участі представників Верхньорогачицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяни Романько, головного спеціаліста по роботі з сім’ями районного Управління праці та соціального захисту населення Наталі Парасочки та заступника начальника відділ Верхньорогачицького бюро правової допомоги Олени Філімоненко.

У ході зустрічі безробітні отримали інформацію стосовно ризиків роботи за кордоном, нелегального працевлаштування та переваг офіційного оформлення трудових відносин з роботодавцем. Присутнім розповіли про юридичні аспекти працевлаштування за кордоном, надали перелік служб, до яких можливо звертатись у разі виникнення надзвичайних ситуацій при перебуванні за межами країни.

«Більшість людей виїжджають за кордон за туристичними чи приватними візами, працюють без необхідних документів, дозволів та контрактів, а це робить їх безправними, і стає причиною потрапляння в тенета торгівців людьми. Тому завданням загальнодержавної ваги є боротьба з цим явищем, підтримка і захист українських громадян за кордоном» - підсумувала захід фахівець з профорієнтації Тетяна Турова.

Провідний фахівець з профорієнтації

Турова Тетяна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua