8 серпня 2018року відбулася зустріч

 із народним депутатом України Сергієм Хланем

 

Робочу поїздку у Верхньорогачицькому районі народний депутат України Сергій Хлань розпочав із зустрічі з виборцями Первомаїівської територіальної громади за участі голови районної ради Г.І. Нестеренка та голови районної державної адміністрації Н.О. Тарасової.

Крім того, Сергій Володимирович зустрівся з мешканцями селища Верхній Рогачик. Виборці звернулися із проханням надати допомогу у вирішенні питань, які стосувалися перспектив розвитку району, ремонту доріг та водопровідних мереж, автосполучення, підвозу дітей до школи, відновлення автобусного рейсу на території селища. Також, хвилювало питання стосовно децентралізації, закриття пологового відділення та шкіл на території району. Молодь цікавилася питанням щодо нових програм, які б могли поліпшити становище

новостворених сімей.

Сергій Володимирович, відповідаючи на запитання, завірив присутніх що і в подальшому підтримуватиме ініціативи Верхньорогачицького району та надаватиме допомогу у вирішенні нагальних проблем.

Голова районної державної адміністрації Н.О. Тарасова та голова районної ради Г.І. Нестеренко  відповіли на питання, що стосувалися безпосереднього вирішення на районному рівні.

На зустрічі були присутні селищний та сільські голови, керівники організацій, пересічні громадяни.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua