Працюю для людей, заради майбутнього України

Таким був лейтмотив зустрічі народного депутата України Сергія Хлань із виборцями Верхньорогачицького району, яка відбулася 8 серпня 2018 року.

Сергій Володимирович зустрівся з виборцями, щоб поділитися тим, що встиг зробити протягом своєї каденції, відповісти на будь-яке запитання і в міру сил допомогти у вирішенні проблем.

Відкриваючи зустріч, голова районної державної адміністрації Наталія Тарасова подякувала Сергію Володимировичу за відстоювання у Верховній Раді інтересів свого виборчого округу і розповіла, які проекти реалізуються за підтримки народного депутата.

Питання, які порушували виборці перед народним обранцем, стосувалися перш за все ремонту доріг, водопровідної мережі, оптимізації закладів загальної середньої освіти. Були і більш конкретні питання. Так, від імені пенсіонерів Л.Г. Бірдус просила народного депутата і районну владу вирішити питання щодо курсування автобуса до районної лікарні, куди літнім людям дуже важко добиратися. Зеленівського сільського голову М.К. Кожем’якіна цікавило, як вирішується питання щодо фінансування реконструкції сільської водопровідної мережі. Ушкальський сільський голова А.Є. Кучинська просила допомоги щодо виділення коштів на придбання автомобіля для сімейного лікаря та ремонту Ушкальської сільської амбулаторії. Заступника селищного голови Д.І. Безрідного цікавило питання щодо об’єднання громад та децентралізації.

 

У присутніх на зустрічі виборців було ще багато запитань до народного депутата. І на кожне з них С.В. Хлань відреагував – комусь надав відповідь одразу, чиєсь запитання занотував у записник для подальшого вирішення. Жодне звернення не залишилось без уваги.

Цього ж дня аналогічна зустріч народного депутата С.В. Хлань з виборцями відбулась у Первомаївській сільській раді.

Редактор районної газети «Рідний край»

Світлана Лащенко

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua