Родинні літературні посиденьки « Моя бабуся – уособлення любові» у Верхньорогачицькій районній бібліотеці

14 серпня 2018 року бібліотекарі та юні читачі Верхньорогачицької районної бібіліотеки запросили своїх бабусь на свято, аби сказати їм слова любові, заспівати гарних пісень, вшанувати їх натруджені руки, навчитись їх мудрості.

Свято співпало з Першим Спасом Маковія, який в народі називають Спасом на воді. У цей день досхочу їдять мед, не дарма ж Спас Медовий. Цього дня у храмах освячують букети з трав та квітів – «маковійчики». Традиційно на свято готували пироги, пряники з маком і медом, а також улюблені дітьми шуліки – печені коржі, які дрібно ламали і заливали медом й розтертим маком. Не відійшли від традицій наші читачі, вони пригощали бабусь солодощами та медом. На мультимедійному обладнанні  був показаний відеоролик про традиції та вірування наших предків. Діти розповіли про народні прикмети пов’язані зі Спасом «Перший Спас – на воді стоять, Другий Спас – яблука їдять, Третій спас – на зелених горах полотна продають».

Та найбільше бабусь порадували пісні та вірші їх онуків. Не залишились осторонь свята і самі бабусі. Так, Радіонова Світлана зі своєю онучкою порадувала присутніх піснею про бабусю. Працівники бібліотеки організували творчу виставку «Хобі моєї бабусі», де були представленні творчі роботи бабусь, якими вони займаються у вільний час.

Бібліотека – це не тільки територія читання, а й територія відпочинку, спілкування, та дозвілля людей різного віку.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua