Верхньорогачани на військових тактичних навчаннях 124-ої окремої бригади територіальної оборони

Із третього по дванадцяте вересня на території Херсонської області проходитимуть військові тактичні навчання 124-ої окремої бригади територіальної оборони. Верхньорогачицька бригада, яку очолив перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Биков нині перебуває в селі Українське Іванівського району.

Разом із верхньорогачанами до 196-го батальйону 124-ої окремої бригади територіальної оборони увійшли представники з міст Каховка та Нова Каховка, Каховського, Горностаївського Великоолександрівського, Нововоронцовського та Високопільського районів.

Третього та четвертого вересня відбулося поселення, розподіл на відділення за родами військ та призначення командирів відділень.

А вже п’ятого вересня всі призовники склали присягу до військової служби на вірність Українському народові. Окрім того, перед початком планових тактичних навчань, особовий склад війська територіальної оборони благословив отець Тимофій та відправив молебень за Україну.

Довідково: Війська територіальної оборони (ВТрО) — резервний компонент Збройних сил України, призначений для територіальної оборони, який розпочав формування з 2014 року. Підпорядковується управлінню територіальної оборони Головного оперативного управління Генерального Штабу збройних сил України. У Херсонській області підготовка загонів територіальної оборони з числа мешканців усіх районів під керівництвом оперативного командування «Південь» розпочалася у 2017 році і цього року, 9 вересня, відзначатиметься річниця проведення таких військово-підготовчих заходів. Серед завдань військ територіальної оборони: охорона органів державної влади, місцевого самоврядування, важливих об’єктів та комунікацій, розгортання та несення служби на блокпостах, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами супротивника, антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями та мародерами, підтримання безпеки та правопорядку на відповідній території (районі, місті), організація руху опору та (або) партизанських загонів – у разі, захоплення противником території відповідальності, ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру в мирний час.

Впродовж усього періоду підготовки військові тактичні навчання 124-ої окремої бригади територіальної оборони на Херсонщині проводитимуться з 3 по 12 вересня на території Білозерського (с. Кізомис, Микільське), Олешківського (с. Раденськ), Генічеського (с. Генічеська Гірка), Іванівського (с. Українське), Скадовського (м. Скадовськ) районів.

Цього року навчання проходитимуть під гаслом «Захисти свій дім – захисти Україну». У командно-штабних навчаннях візьмуть участь близько 3,5 тисяч військовозобов’язаних віком до 60 років, серед яких більшість складатимуть працівники органів державної влади, територіальних управлінь і місцевого самоврядування.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua