Голова Верхньорогачицької РДА провела чергову апаратну нараду

Про актуальні питання життєзабезпечення Верхньорогачицького району говорили на нараді у районній державній адміністрації 11 вересня 2018 року.

Зібрання за участю голови районної ради Геннадія Нестеренка, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників організацій та установ району провела голова РДА Наталія Тарасова.

Під час наради присутні докладно обговорили питання наповнення місцевих бюджетів, організованого початку нового навчального року у закладах загальної середньої освіти району, підготовки в районі об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року, стану підписання декларацій з сімейними лікарями щодо надання первинної медичної допомоги, ходу проведення осінньо-польових робіт, стану виплат соціальних допомог та субсидій та території району тощо.

По закінченню наради керівництвом району найважливіші питання було взято на контроль, надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua