Як верхньорогачицький «Пожежний експрес» пропагував безпеку життя

У період сьомого-дев’ятого вересня 2018 року в селі Лазурне Скадовського району проходив обласний етап Всеукраїнського фестивалю Дружини юних пожежників, де Верхньорогачицький район представляла команда Верхньрогачицької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Пожежний експрес».

У конкурсі «Домашнє завдання» - команда представила тематичний виступ під гаслом «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй!», де юні пожежні порушували актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки населення, надали рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях та пропагували здоровий спосіб життя при цьому використовуючи різні жанри мистецтва.

За підсумками фестивалю Команда «Пожежний експрес» нагороджена грамотою за участь, а керівнику – Наталії Скрипниченко вручено подяку за якісну підготовку юних помічників Служби порятунку «101».

Всі учасники отримали масу задоволення та звичайно ж розширили свої знання з питань безпеки життя. На згадку про участь у фестивалі учні отримали пам’ятні подарунки.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua