Для суб’єктів пробації Верхньорогачицького району проведено семінар на тему: «Попередження вчинення повторних правопорушень»

11 вересня 2018 року провідним інспектором з питань пробації на базі Верхньорогачицького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області спільно із заступником начальника Верхньорогачицького бюро правової допомоги і фахівцем Верхньорогачицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено семінар для суб’єктів пробації на тему: «Попередження вчинення повторних правопорушень».

Мета семінару – інформування засуджених про наслідки вчинення нових кримінальних та адміністративних правопорушень під час іспитового строку.

По завершенню заходу відбувся спільний прийом громадян в консультаційному пункті для забезпечення рівного доступу до безоплатної правової допомоги клієнтів пробації.

Відвідувачі мали змогу отримати юридичну консультацію, інформацію про завдання та напрямки роботи системи Бюро, інформаційні буклети за правовою тематикою, а також інформацію про роботу електронних сервісів Міністерства юстиції України та реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Соціальні партнери, в свою чергу, надали роз’яснення відповідно до свого фахового спрямування.

 Антоніна Голуб,

провідний інспектор Верхньорогачицького РС

філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua