Отримали неоціненні знання та досвід: завершилися навчання 124 бригади територіальної оборони Херсонської області

Під керівництвом оперативного командування «Південь» на Херсонщині з 3-го по 12 вересня 2018 року відбулися наймасштабніші військові тактичні навчання 124-ої окремої бригади територіальної оборони.

Навчання бійців резервного компоненту Збройних сил України проходили на територіях Білозерського (с. Кізомис, Микільське), Олешківського (с. Раденськ), Генічеського (с. Генічеська Гірка), Іванівського (с. Українське) та Скадовського (м. Скадовськ) районів.

Активну участь у навчаннях взяли і верхньорогачицькі бійці загону територіальної оборони, які протягом десяти днів удосконалювали уміння і навички із охорони органів державної влади, місцевого самоврядування, важливих об’єктів та комунікацій, поводження зі зброєю, орієнтування на місцевості та інше.

12 вересня 2018 року сплив термін навчання резервістів і відбулися урочисті шикування з нагоди завершення військових тактичних навчань та відзначення кращих бійців.

За час навчань гарно себе проявили і верньорогачицькі чоловіки.

Так, Грамотою оперативного командування «Південь» за вірність Військовій присязі, патріотизм, старанність та сумлінне виконання службових обов’язків, проявлені під час проходження зборів оперативного резерву підрозділів територіальної оборони нагороджений Віталій Биков (смт Верхній Рогачик).

Грамотами Херсонського обласного військового комісаріату за вагомий внесок у зміцнення територіальної оборони Української держави, старанність та розумну ініціативу, проявлені в ході тактичних навчань нагороджені: Красницький Микола (Чистопільська с/р), Компанієць Олександр (Ушкальська с/р), Дяпкін Олексій (смт Верхній Рогачик), Шевченко Дмитро (Ушкальська с/р), Цимбал Артем (Ушкальська с/р), Боришполець Микола (смт Верхній Рогачик), Трапенов Андрій (смт Верхній Рогачик), Борщаговський Юрій (Первомаївська с/р) та Кожем’якін Микола (Зеленівська с/р).

Як підкреслює перший заступник голови Верхньорогачицької районної державної адміністрації Віталій Биков: «Протягом десяти днів, ми як бійці територіальної оборони отримали неоціненні знання та досвід. Адже, в разі початку масштабної збройної агресії чи з настанням певних надзвичайних ситуацій ми не будемо розгубленими, а переконаний, що зможемо швидко зібратися й стати до охорони та оборони рідного краю».

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua