14 вересня 2018 року відбулось спільне засідання президії та постійних комісій Верхньорогачицької районної ради з попереднього розгляду питань, що виносились на розгляд чергової сесії районної ради.
	Цього ж дня відбулось засідання ХХХІІ сесії районної ради сьомого скликання.
Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року по доходах загального фонду з урахуванням міжбюджетних трансфертів – 59801,5 тис. грн. та видатках – 54925,3 тис. грн., надходження спеціального фонду районного бюджету по доходах – 1093,9 тис. грн. та видатках - 1849,7 тис. грн. 
	Розглянули питання про виконання районної програми економічного, соціального та культурного розвитку Верхньорогачицького району за  І півріччя 2018 року.
	Заслухали інформацію т.в.о. начальника Верхньорогачицького відділення Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Херсонській області про забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на території Верхньорогачицького району та прокурора Каховської місцевої прокуратури у Херсонській області про результати діяльності Каховської місцевої прокуратури на території Верхньорогачицького району за перше півріччя 2018 року.
Внесли зміни до районної програми підтримки діяльності фінансового управління Верхньорогачицької районної державної адміністрації для забезпечення реалізації державної бюджетної політики в районі на 2017-2018 роки та ряд змін до районного бюджету на 2018 рік.
Затвердили у новій редакції Статут комунального некомерційного неприбуткового підприємства «Верхньорогачицький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області. 
Надали дозвіл на початок процедури реорганізації комунального закладу «Верхньорогачицька центральна районна лікарня» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області у комунальне некомерційне підприємство «Верхньорогачицька центральна районна лікарня» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.
Та інші питання.
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua